Preporuka?!

y2k

New member
ovak, mislim si ubost ( kad skupim love) neku 125-tku, e sad meni se osobno sviđa NSR, al ipak Vi ste tu iskusni pa bih molio par savjeta?!



Hvala! :p
 
RS - trkač...

NSR - nešto pouzdaniji, ali slabiji šminkić
 
Ja kada bi uzimao neku 125cu... naravno lezaljku, u obzir bi dolazila samo RS125 ili Cagiva Mito 125... nista vise :p
 
moj je izbor uvjek aprilia jer je ljepssa,jaca...NSR je kvalitetniji moze vise preci da mu nista ne diras.Kupi kakvog rs ili futuru(apriliu) :wink: :wink: :wink:
 
sve ti to dođe skoro na isto...
aprilia ti je ljepsa i jaca od honde, malo ne-kvalitetnija al ako motor ne pazis svaki ode u qrac...
aprilia ljepse ide po zavojima zbog 15 kila manjka dok je honda nekako cvrsca i masivnija na upravljacu pa ju je i ugodnije vozit...
al to su nijanse... :wink:

osnovno ti je kad jednom kupis motor da ga dobro zagrijes prije nego ga cepis do ibera i da sipas kvalitetno ulje...

over and out :wink:
 
Ok, al dal se više isplati kupovat novi ili polovni motor, jel nije malo dati oko 5000 somova evra za novi NSR, ako za nekih 2500 - 3000 soma mogu dobit solidan motor?!
 
Bolje neku stariju RS125... one su i najjace jer su sve max otvorene :p. Kupis je za neke dobre pare i onda je jos sredis za nekih 500EUR da bude k'o beba i to je to ;)
 
Pa ako hoces snagu kupis otvorenu extremu ona ti je naj jaca
 
Ma nije meni brzina najvažnija, važno mi je da mi se motor sviđa!! dosta je da ide 120 - 130!!
 
ja sam imao NSR 125 ,nabrijanu do jaja,radio sam crte mitu i sl.
nikad nista se nije pokvarilo,kupio ju polovnu i promjenio klip i radilicu

potrosnja 10L  :mrgreen:
 
mogu ti ponudit rs 125 2006, full power (oko 30 ks), 1900 km, reg do 06/2007, crna, nema prepisa, 2 god. garancije od dana kad ju kupis za 35000,00 kn. ko ova na slici.
 
ja mislim da bi trebo y2k uzeti dok ga još proizvode :mrgreen:
 
suomy said:
mogu ti ponudit rs 125 2006, full power (oko 30 ks), 1900 km, reg do 06/2007, crna, nema prepisa, 2 god. garancije od dana kad ju kupis za 35000,00 kn. ko ova na slici.

E čovječe ja sam tu apriliu videl, mrak je motor, da sam 10 godina mlađi sigurno bi bila u mojoj garaži!  (y)
 
ja nikad nisam cuo da se netko vozio 2 ciste sezone sa mitom ili rs-om 125. Sa NSR-kom vec da..
Ja bi NSR-ku. Kvalitetnija puno i dulje ces se vozit.
 
već je bilo dosta ovakvih tema, ali opet ću napisat da ako se želiš vozit bez puno brige odi i kupi četverotaktni motor i samo gas.
a ove 125-ice su ti samo briga i ništa više, jako ćeš malo bezbrižnih km napravit.
ja sam sa svojim rs-om potpuno novim napravio 9 000 km i onda šok  :shock: šteta tolika da sam s tom lovom mogao kupit 5-6 godina staru shadow 600 , tako da ti savjetujem odi u dućan i kupi novu ybr125 ide ti sigurno nekih 100++ i motor je sigurno dobar, pa pogledaj koliko ih imaju po auto školama di ih voze svakakvi "znalci" pa opet motor ide.

to ti je moja preporuka, a govorim ti iz vlastitog iskustva o rs-u
 
black said:
već je bilo dosta ovakvih tema, ali opet ću napisat da ako se želiš vozit bez puno brige odi i kupi četverotaktni motor i samo gas.
a ove 125-ice su ti samo briga i ništa više, jako ćeš malo bezbrižnih km napravit.
ja sam sa svojim rs-om potpuno novim napravio 9 000 km i onda šok  :shock: šteta tolika da sam s tom lovom mogao kupit 5-6 godina staru shadow 600 , tako da ti savjetujem odi u dućan i kupi novu ybr125 ide ti sigurno nekih 100++ i motor je sigurno dobar, pa pogledaj koliko ih imaju po auto školama di ih voze svakakvi "znalci" pa opet motor ide.

to ti je moja preporuka, a govorim ti iz vlastitog iskustva o rs-u

a imaš i jeftine kineze u ponudi, ja sam sa svojim zadovoljan ako te zanima ili da vidiš javi se na PP svaki dan sam u SK
 
vozio rs-a do prometne (4 godine) , zatvoen na 15 ks, v max 150kmh, razrađivan do 1800km i uvijek grijan. nikad kvara na mašini i sa 20k i kusur km prvi klip na njemu. uvijek dobro ulje u njemu i redovito servisiran...

motor bombon! (y)
 
ppinjuh said:
vozio rs-a do prometne (4 godine) , zatvoen na 15 ks, v max 150kmh, razrađivan do 1800km i uvijek grijan. nikad kvara na mašini i sa 20k i kusur km prvi klip na njemu. uvijek dobro ulje u njemu i redovito servisiran...

motor bombon! (y)

potvrdjujem! sve price o NEkvaliteti rs-a padaju u vodu referencom na ppinjuhovu rs!