prerada streetfighter

prerade radi i Tona iz Buzina,stritfajteri kakvi oćeš,jedino kaj ne znaš od kakvih su zažmikanih krampova složeni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Šta če ti neko slagat streetfightera. pa slaži sam. valjd jedino ti znaš kakvi želiš. 8)
 
MadRider said:
Šta če ti neko slagat streetfightera. pa slaži sam. valjd jedino ti znaš kakvi želiš. 8)


slazem se, malo tehnickog znanja, alat i na posel :mrgreen:
 
Ako bi vozio streetfightera onda bi ga sam napravio! Pa koji ti je gušt vozit kupljenog streetfightera? Malo znoja i bit češ sigurno zadovoljniji sa svojom pilom nego da ju samo kupiš i kitiš se tuđim trudom! :|
 
Pasmaters said:
Ako bi vozio streetfightera onda bi ga sam napravio! Pa koji ti je gušt vozit kupljenog streetfightera? Malo znoja i bit češ sigurno zadovoljniji sa svojom pilom nego da ju samo kupiš i kitiš se tuđim trudom! :|
sam svoj majstor.... manje troška, bolji rezultat, ako znas malo s rukama... :)
 
definitivno moras sam slagti street-a ,to ti je najjeftinije i najkvalitetnije.
ja sam slozio meni prekrasan street, koji i nije bio bas prejeftin ali ko voli nek izvoli.
ako zelis vidjeti fotku javi mi na 098594736 posaljem ti mail.
 
ajaj1976 said:
definitivno moras sam slagti street-a ,to ti je najjeftinije i najkvalitetnije.
ja sam slozio meni prekrasan street, koji i nije bio bas prejeftin ali ko voli nek izvoli.
ako zelis vidjeti fotku javi mi na 098594736 posaljem ti mail.
zasto ne bi stavio sliku tu pa da svi vidimo :?:
recimo, i mene bas zanima kako zgleda :mrgreen:
 
mybike.jpg
 
ajaj1976... dobar posao 8) Daj opiši malo bike, šta ima sve na njemu od dijelova i kako si došao na ideju da slažeš... Pozdrav
 
yzf 750 sa borungom od 1000,polirano sve tj ,eloxirani sarafi i volan,rep od r1(prosiren),svijetlo gillera runer,micro vurice,celicni lajtunzi i naravno airbrush.
ideju imam vec dugo i rodila se u mojoj glavi.
slagao sam ga godinu dana tj. kad god sam imao vramena!
nevjerovatno koliko je motor sada vozniji.
 
Svaka cast...stvarno super izgleda...i originalno...