prerada streetfighter

ajaj1976 said:
Tomee reci de placas cokoladno mlijeko pa se nademo !!!
ja sam u cakovcu al malo malo dojdem u zg tak da reci mozda bi ti voznjica na bajku do cakovca prijala?
ak da, dojdi placam mlekeco
8)
 
tomee said:
mozda bi ti voznjica na bajku do cakovca prijala?
Samo si zaboravio napomenuti da na toj autocesti vole pucati gume. :mrgreen: Obvezno ici starom. :shock:
 
Orion said:
tomee said:
mozda bi ti voznjica na bajku do cakovca prijala?
Samo si zaboravio napomenuti da na toj autocesti vole pucati gume. :mrgreen: Obvezno ici starom. :shock:

za to si vise kriv ti nego autocesta :mrgreen: ali stara je stvarno ok za voznju
 
Stvarno dobar posao! :shock: Ako nije tajna: koliko si love utukao u njega? I meni je san jedan dan napraviti tako nešto pa me zanima kulike para!?
 
isuse kak odlicno zgleda ovaj od ajaj-a :shock:
daj mi reci, ak ti ni problem,kak si pripasao taj rep od r1 gore? kak se to radi kad hoces prilagodit tak nest od desetog motora na ovak nekaj?

thnx ;)
 
ajaj1976 said:
yzf 750 sa borungom od 1000,polirano sve tj ,eloxirani sarafi i volan,rep od r1(prosiren),svijetlo gillera runer,micro vurice,celicni lajtunzi i naravno airbrush.
ideju imam vec dugo i rodila se u mojoj glavi.
slagao sam ga godinu dana tj. kad god sam imao vramena!
nevjerovatno koliko je motor sada vozniji.

što mu je, od tog što si naveo, donijelo takvu nevjerovatno poboljšanu voznost?

Inače, izgled je čista 10-ka!!!
 
Izgleda odlično!!! Svaka čast...lijepo je složen nisu samo nabacani dijelovi...i posebna pohvala za izbor brusha.
 
ajaj1976 said:
yzf 750 sa borungom od 1000,polirano sve tj ,eloxirani sarafi i volan,rep od r1(prosiren),svijetlo gillera runer,micro vurice,celicni lajtunzi i naravno airbrush.
ideju imam vec dugo i rodila se u mojoj glavi.
slagao sam ga godinu dana tj. kad god sam imao vramena!
nevjerovatno koliko je motor sada vozniji.

he, he! čim sam ga videl znal sam da ga hoću voziti!! :roll: :mrgreen:
 
ajaj1976 said:
mybike.jpg

Stvarno odlično izgleda,tko ti je radio airbrush?
 
MA-Zvone said:

Stvarno odlično izgleda,tko ti je radio airbrush?

ej, to je od prošlog tjedna moj moped 8) kupil ga od ajaja i za sad super zadovoljan! airbrush je radil kezo (www.kezoairbrush.com) pa vidi...