presRRetaci

joj ljudi da je vidit Našeg gospodina sleđ-a u ovom konbinezonu....onako mali dropčić .....pa mu ti pobjegni od smjeha :cry: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
corky said:
joj ljudi da je vidit Našeg gospodina sleđ-a u ovom konbinezonu....onako mali dropčić .....pa mu ti pobjegni od smjeha :cry: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


pa nije ovo scarabeo

to je hondaaaaaaaaaaaa :mrgreen:
 
corky said:
.....pa mu ti pobjegni od smjeha :cry: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


PA MU TI POBJEGNI OD SMIJEHA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

JAAAAAO pa ja ni jednom a ni tom jedinom onda nebum zbrisal
 
svi če popadat ko kruške :budo: :prdi: :ujaja:
 
corky said:
joj ljudi da je vidit Našeg gospodina sleđ-a u ovom konbinezonu....onako mali dropčić .....pa mu ti pobjegni od smjeha :cry: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zakaj bi bježali od Sleđa, mi s foruma smo si dobri :cool:
 
DamirK said:
corky said:
joj ljudi da je vidit Našeg gospodina sleđ-a u ovom konbinezonu....onako mali dropčić .....pa mu ti pobjegni od smjeha :cry: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zakaj bi bježali od Sleđa, mi s foruma smo si dobri :cool:

ja nisam :mrgreen: :rofl: :rotor:
 
Sumnjam da če ti motori izdržat dugo!oni če se orijentirati da snimaju aute a neko če im jednom sa 200km/h naglije prikočit!dalje prizore dajte mašti na volju!
 
Ma ima i među njima frajera koji znaju vozit a i negdje sam u Motopulsu pročito kak če ih obučavat na grobniku, i to neko od ovih naših boljih vozača. Dobro je da ih nema više.
 
Zed said:
Ma ima i među njima frajera koji znaju vozit a i negdje sam u Motopulsu pročito kak če ih obučavat na grobniku, i to neko od ovih naših boljih vozača. Dobro je da ih nema više.


kaj ce nas i po grobniku ganjat,a :mrgreen: :mrgreen:
 
ak na tribinama bude ljudi onda je CILJNA naseljeno mjesto,a ograničenje 50 km/h :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ivach13 said:
ak na tribinama bude ljudi onda je CILJNA naseljeno mjesto,a ograničenje 50 km/h :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kak je krenulo nebi se čudio da i to uvedu u zakon.
A možd si im baš ti sad dao ideju? :(
 
ma ja uvijek nešto zaserem.dal sam im ideju i sutra bu 100% u saboru prijedlog zspP .

prijedlog zakona o sigurnosti prometa na pistama:
TOČKA 1.-ograničenje brzine....

jebote još buju ograničli brzinu avionima na pistama,a onaj koji ju prekorači loše mu se piše.
mam bu ga preseRRetač :mrgreen: ganjal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

200-300 km/h preko ograničenja 20 bodova
300-700 km/h preko ograničenja 20 bodova i 17000kn
700 i više km/h preko ograničenja 30 bodova 20000kn + oduzimajne vozačke dozvole u trajanju 6 god.

al kaj me briga pa ionak ne vozim avion :mrgreen: :mrgreen: