Priča? Ma kakvi.

Rivi

Active member
Nema priče. Nema slika.
Ne postoji aparat koji može slikat sve šta bi ja tija. Koji vidi sve šta ja vidin.
Ne mo'š stavit na papir sve šta osjećaš dok si na motoru.
Nije bitno di se vozin. Pa da je i samo po gradu, ili negdi dalje. Gušt nije proporcionalan prijeđenim kilometrima.
Zato nema priče. Nema slika. A nagradu već imam. Kad god mogu, sidnen, vozin se.
 
Rivi said:
Nema priče. Nema slika.
Ne postoji aparat koji može slikat sve šta bi ja tija. Koji vidi sve šta ja vidin.
Ne mo'š stavit na papir sve šta osjećaš dok si na motoru.
Nije bitno di se vozin. Pa da je i samo po gradu, ili negdi dalje. Gušt nije proporcionalan prijeđenim kilometrima.
Zato nema priče. Nema slika. A nagradu već imam. Kad god mogu, sidnen, vozin se.

:cool:

RIVI-ja za predsjednika!  :D

RIVI - idol mladih!  :D

:misli: Veliš nema slika, a hoće li biti kakav filmić?! 
 
Rivi said:
Sve skupa, al' za razliku od nekih, stalno na dva kola. 24/30/365.


zato i jesi poludio, kad se stalno voziš :mrgreen:

počni se bavit nečim normalnim, to ti sigurno i žena kaže :mrgreen:

srki
 
Neki spremaju motor u garažu, otpajaju akumulatore, a neki su danas stavili nove Mecelerke za "dalje"! Idemooooo.
Nema zime.
 
Rivi said:
Nema priče. Nema slika.
Ne postoji aparat koji može slikat sve šta bi ja tija. Koji vidi sve šta ja vidin.
Ne mo'š stavit na papir sve šta osjećaš dok si na motoru.
Nije bitno di se vozin. Pa da je i samo po gradu, ili negdi dalje. Gušt nije proporcionalan prijeđenim kilometrima.
Zato nema priče. Nema slika. A nagradu već imam. Kad god mogu, sidnen, vozin se.

nisam u krizi :nervious: , nego mi je dosadno :bored:


Rivi said:
Neki spremaju motor u garažu, otpajaju akumulatore, a neki su danas stavili nove Mecelerke za "dalje"! Idemooooo.
Nema zime.


aaaleluuuuja    :naklon: :naklon:
 
Rivi said:
15000. Falija si ni manje ni više nego duplo!
:LOL:
Onda se sa ovima potrudi da dokotrljaju do 30000  :wink:
:mrgreen:
 
Rivi said:
Neki spremaju motor u garažu, otpajaju akumulatore, a neki su danas stavili nove Mecelerke za "dalje"! Idemooooo.
Nema zime.

a šta je sa ventilima :mrgreen: