Prijedlog,

Status
Not open for further replies.

v3kac

Member
Ima prijedlog za pod forum oglasi ili opčenito da se postavi tema zanimljivi oglasi.

Gdje bi se smjeli prenositi oglasi komentirati isti.

Ako vam se ne sviđa nemoj te odmah po guzi  :mrgreen:
 
:mrgreen:

jesus-facepalm.jpg
 
A misli da se unutar oglasnika otvori tema "Zanimljivi oglasi" gdje bi netko tko naide na takav oglas linkao i gdje bi onda to komentirali, gdje bi tko zna napisao komentar o tom motoru itd. :mrgreen:
Uglavnom tema koja bi postala nepregledna i imala bi 500 stranica za 2 mjeseca. Tema u kojoj bi se jedni te isti oglasi linkali svake dve strane jer nitko ne čita stranu prije, a kamoli više. :mrgreen:
Mislim da je Mate dobru stvar napravio sa onim podforumom u Tehničkim pitanjima, gdje netko koga zanima neki motor otvori temu i pita. To je onda lakše sve i pobrisat, pročistit podforum nakon nekog vremena kad oglasi budu neaktivni, itd...

Sent from my Phone.

 
mate said:
Mislim da nisi dovoljno dobro elaborirao, pustimo autora da se izjasni... :mrgreen:
Ja sam uvjeren da znam točno kaj on misli, ali se možda sa mobitela nisam dovoljno potrudio elaborirat. :mrgreen:
 
dečko je ziher mislio ono...staviš oglas a mi spopljujemo...daj makni tu kantu iz oglasa...kak ti nije neugodno...kakva ti je to cijena , kaj si retardiran...i tak  :mrgreen:
 
Nisam ni za postojeću birtiju a ne da bum se složil s još jednom  :wink:
 
v3kac said:
Ima prijedlog za pod forum oglasi ili opčenito da se postavi tema zanimljivi oglasi.

Gdje bi se smjeli prenositi oglasi komentirati isti.

Ako vam se ne sviđa nemoj te odmah po guzi  :mrgreen:

Meni su svi oglasi zanimljivi, a posebno su zanimljivi onome ko ih je da. :misli:
 
mario #8 said:
A misli da se unutar oglasnika otvori tema "Zanimljivi oglasi" gdje bi netko tko naide na takav oglas linkao i gdje bi onda to komentirali, gdje bi tko zna napisao komentar o tom motoru itd. :mrgreen:
Uglavnom tema koja bi postala nepregledna i imala bi 500 stranica za 2 mjeseca. Tema u kojoj bi se jedni te isti oglasi linkali svake dve strane jer nitko ne čita stranu prije, a kamoli više. :mrgreen:
Mislim da je Mate dobru stvar napravio sa onim podforumom u Tehničkim pitanjima, gdje netko koga zanima neki motor otvori temu i pita. To je onda lakše sve i pobrisat, pročistit podforum nakon nekog vremena kad oglasi budu neaktivni, itd...

Sent from my Phone.

Od slova do slova baš to, to imamo na Benđola forumu i stvar dobro funkcionira, i normalno čita se 5-6 stranica unazad.
A budu brisali kad poraste... zato i postoji delete, tako nema potrebe za nekom retrospektivom, jer oglasi se mjenjaju, nešto se proda i td.

Normalno nebude se stavljali linkovi vešmašine ili svojeg krameraja, znaći motori, i eventualno oprema, dijelovi.
 
v3kac said:
Jel mi se čini ili je prihvačen moji prijedlog a zvjezdica za hrabrost  :LOL:
Ne znam na kaj misliš, ali ako na ovo;

http://www.motori.hr/forum/index.php/board,80.0.html

onda je taj podforum bio pokrenut već neko vrijeme prije tvog komentara i ove tvoje teme.

I ja sam ga komentirao u svom postu;

mario #8 said:
A misli da se unutar oglasnika otvori tema "Zanimljivi oglasi" gdje bi netko tko naide na takav oglas linkao i gdje bi onda to komentirali, gdje bi tko zna napisao komentar o tom motoru itd. :mrgreen:
Uglavnom tema koja bi postala nepregledna i imala bi 500 stranica za 2 mjeseca. Tema u kojoj bi se jedni te isti oglasi linkali svake dve strane jer nitko ne čita stranu prije, a kamoli više. :mrgreen:
Mislim da je Mate dobru stvar napravio sa onim podforumom u Tehničkim pitanjima, gdje netko koga zanima neki motor otvori temu i pita. To je onda lakše sve i pobrisat, pročistit podforum nakon nekog vremena kad oglasi budu neaktivni, itd...
 
gigi said:
Nisam ni za postojeću birtiju a ne da bum se složil s još jednom  :wink:

Najgori su bivši pušači i pijanci  :palacdolje:
 
Status
Not open for further replies.