Prijepis motocikla

To je krivotvorenje... pa jednostavnije je nego prije...
ma je ali ako mu je dala svoju osobnu valjda je to neka vrsta dopuštenja i blagoslova da se uradi,
neće niko ići na vještačenje njenog rukopisa :D
jednostavniji da ali ovde se mogu desiti po meni razne malverzacije,
baš o jednoj pišemo...
 
To se pogoduje kamatarima
ali onako realno može se desit baš šta je neko prije napisa,
popunimo papire za prodaju,
ja uzmen prometnu i auto,on naravno lovu,
vlasnik sutra prijavi krađu auta i kaže da su bili u njemu dokumenti vozila i osobna,
pa ajde ti sad dokazuj šta,kako,koga,di itd.....
 
ali onako realno može se desit baš šta je neko prije napisa,
popunimo papire za prodaju,
ja uzmen prometnu i auto,on naravno lovu,
vlasnik sutra prijavi krađu auta i kaže da su bili u njemu dokumenti vozila i osobna,
pa ajde ti sad dokazuj šta,kako,koga,di itd.....
Dokumenti u autu je kažnjivo.:unsure:
 
ali onako realno može se desit baš šta je neko prije napisa,
popunimo papire za prodaju,
ja uzmen prometnu i auto,on naravno lovu,
vlasnik sutra prijavi krađu auta i kaže da su bili u njemu dokumenti vozila i osobna,
pa ajde ti sad dokazuj šta,kako,koga,di itd.....


Članak 242.

(3) Vozač koji u prometu na cesti upravlja vozilom mora kod sebe imati prometnu dozvolu. Prometna dozvola ne smije se ostavljati u vozilu bez nadzora vozača.
 
  • Like
Reactions: DA-IM
ali onako realno može se desit baš šta je neko prije napisa,
popunimo papire za prodaju,
ja uzmen prometnu i auto,on naravno lovu,
vlasnik sutra prijavi krađu auta i kaže da su bili u njemu dokumenti vozila i osobna,
pa ajde ti sad dokazuj šta,kako,koga,di itd.....
Već nekoliko godina je na snazi trenutna regulativa a ti si sad našao filozofirati o mogućim malverzacijama. I stvarno bih volio vidjeti tog lika koji bi danas uzeo novce a sutra prijavio krađu. Ako ga nađeš obavezno javi da ga upoznam.
 
Nikakav problem
Prijaviš krađu a njemu cajo ujutro na vrata.
Krađa vozila, falsificiranje dokumenata, a lopov sam dao podatke o sebi.
a on kaze kupio vozilo, dao mu pare jucer.... sto sad?
 
  • Like
Reactions: DA-IM
Ja znam kad sam pred 6 god radio kao disponent, voditelj voznog parka. A gazda kupova kamione kao lud iz uvoza sve. Da je bilo za popizditi sa setanjem i gubljenjem vremena na policiji prilikom prve registracije ili promjene vlasnistva. Ovo sad je bolje i brže....
Jer na policiji je radila jedna 8h a sad na tehničkom su dvije smjene i više referentica...
 
Mislim da je ovo isto ili slican slucaj.,kcer mi je odsutna trenutno,prodavala je auto.,naisao je kupac...ja sam ispunio kupoprodajni ugovor u ime kceri,koja nije nazocna...potpisao...i novi vlasnik je bez problema prepisao auto...
 
Mislim da je ovo isto ili slican slucaj.,kcer mi je odsutna trenutno,prodavala je auto.,naisao je kupac...ja sam ispunio kupoprodajni ugovor u ime kceri,koja nije nazocna...potpisao...i novi vlasnik je bez problema prepisao auto...
Sve je to ok dok muž ne proda ženin auto a oni posvađani :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Zog and Paf
Jel treba raditi kupoprodajni ugovor ako se sa kupcem/prodavačem ide odmah u STP ili se može sve tamo "za šankom" riješiti?