Prilog o stadionu Milenium.

apriliamen

New member
Upravo sad prilog o spidveju na drugom programu Htv.  (y)

Poceo u 15: 40 a zavrsio u 16 h.  Glavni sponzor HMS.

Svaka cast na odradenom prilogu  (y)
 
Sve rijeci pohvale sa moje strane. Mislim da je prilog bio djelo upravnog odbora hms-a i ako je tako, konacno se vide rezultati.
 
reportaza je stvarno bila super.Trebalo bi isto tako napravit (ako se da) za svaku disciplinu.Mozda neka emisija jednom na tjedan od pola sata. (y)
 
Svaka čast HTV-u i g. Draženu Dajiću koji je s ekipom bio na stadionu i sve to odlično odradio. I sam je rekao kako je oduševljen utrkom i vožnjama i ne može vjerovati kako se to prije nije riješilo s televizijom. Veli da prikazuju i snimaju takve dosadne stvari a ovo je toliko uzbudljivo i zanimljivo pa ćemo svakako nastaviti suradnju.
Krenulo je u HMS-u, motociklizam mora biti više medijski popraćen, nadam se da su na redu ostale discipline pa da ljudi vide da nije sve u nogometu :mrgreen:
 
Darija said:
Svaka čast HTV-u i g. Draženu Dajiću koji je s ekipom bio na stadionu i sve to odlično odradio. I sam je rekao kako je oduševljen utrkom i vožnjama i ne može vjerovati kako se to prije nije riješilo s televizijom. Veli da prikazuju i snimaju takve dosadne stvari a ovo je toliko uzbudljivo i zanimljivo pa ćemo svakako nastaviti suradnju.
Krenulo je u HMS-u, motociklizam mora biti više medijski popraćen, nadam se da su na redu ostale discipline pa da ljudi vide da nije sve u nogometu :mrgreen:
slazem se s tobom motociklizam je lose popracen u hrvatskoj..........
valjda će se to promijeniti........mislim da bi bilo vrijeme............