Pro - bike

kruns

Active member
Da li ima netko iskustva (dobra, loša, bilo kakva) sa servisom/mehaničarima iz Ivanovca u Međimurju iz firme Pro bike?
 
Ima već tema

https://www.motori.hr/forum/index.php/topic,262163.0.html
 
Kod koga onda na servis (podešavanje ventila, fergazera...) u okolici? Može i na pp :wink:
 
Ako ti nije predaleko osobno bi preporučio
VRT Vugrinec Racing Team Moto servis
Novi Marof
 
GTR-Racing said:
Ako ti nije predaleko osobno bi preporučio
VRT Vugrinec Racing Team Moto servis
Novi Marof
na upit za lošeg, ti preporučiš još goreg :LOL:
 
A šta da možda ide u DKS ?!  :?
 
Nebi htio da zvuči cinično al će ispast cinično
Po iskustvima drugih čitajući tu i po drugim forumima
velika većina servisa nevalja i velika većina trgovaca nevalja
Ne slažem se s tim jer uvjek ima pojedinih slučajeva kod svakog
servisa ili trgovca da je netko nezadovoljan sa nečime
a onda se to u nas velkom narodu odmah globalizira da je tako

Najbolje da si svatko sam servisira motor ako nešto zaj... sam si je kriv
Barem ja tako radim

Uglavnom KRUNS u koji god da servis odvezeš motor odradit će ti posao
za to postoje i za to ih plaćaš
 
GTR-Racing said:
Uglavnom KRUNS u koji god da servis odvezeš motor odradit će ti posao
za to postoje i za to ih plaćaš
s ostatkom napisanog se slažem, ali ovdje si po meni u krivu..
prvo pitanje da li će uopće htjeti slagati fergazere, a onda je još već pitanje da li će išta odraditi, nisam jednom za nekog od ove trojice čuo da je uzeo lijepe pare, a problem zbog kojeg je motor bio u servisu nije otklonio

RRejser je posebna priča..
 
MOONSHIELD said:
s ostatkom napisanog se slažem, ali ovdje si po meni u krivu..
prvo pitanje da li će uopće htjeti slagati fergazere, a onda je još već pitanje da li će išta odraditi, nisam jednom za nekog od ove trojice čuo da je uzeo lijepe pare, a problem zbog kojeg je motor bio u servisu nije otklonio

RRejser je posebna priča..

Slažem se...
Napisao sam da će odradit posao, nisam napisao pitanje kako će odradit i ako ;)
 
Ja sam u pro bike kupio motor, novi. Odradio do sad jedan servis. Uskoro drugi. Nemam lose ista za reci. Zadovoljan sam uslugom. Vlasnik je dostupan uvijek za razgovor.

Iako su moja iskustva takva moram napomenuti da kolega ima razlicito misljenje od mojeg. O detaljima nebih jer uvijek postoje dvije istine.
 
ja ne vozim novi motor, a niti me posebno zanimaju. trenutno osposobljujem jedan 30 godina star koji je vidio i bolje dane a možda i neke "servisere" o kojima tu razglabamo :misli:. mislio sam dati podesiti karbove i ventile jer za to trenutno nemam vremena a ne bi htio opet naletiti na nekog hohštaplera da mi sj*b* i ovaj motor pa reko da pitam tu.... svjestan sam da se nikome u pravilu neda zavitlavati sa starim drlozima jer si ne mogu naplatiti posao kao na novim motorima kojima se u pravilu mijenja samo ulje a ne treba niti brige niti pameti. u međuvremenu  sam vidio da je netko na (ovom mojem) motoru presilio navoje svjećice i vijke ventil dekla pa ću glavu morati skidati dolje i dati na obradu... uglavnom da si ne trošim živce i novac na skupe greške odvojit ću vrijeme i napraviti si sam. kejs klouz
 
To te ja pitam  (y)