probike

kr1408hc said:
:LOL: :LOL: :LOL:
Skužajte pojel sam r u pisanju.  :mrgreen: :mrgreen:
Imaš kakva iskustva???  :misli: :misli:


Louisova hausmarka

das is nix Bog zna kaj 8)
 
Nemam bas visoko misljenje.
Mislim da se za iste novce moze dobiti bolja oprema. Cak i kod nas. Odes u Koprivnicu i pogledas opremu iz Pakistana  (y) (ne salim se)
 
Sip said:
Nemam bas visoko misljenje.
Mislim da se za iste novce moze dobiti bolja oprema. Cak i kod nas. Odes u Koprivnicu i pogledas opremu iz Pakistana  (y) (ne salim se)

bolder sports kombiche???





:mrgreen:
 
speed attack said:
bolder sports kombiche???

:mrgreen:

Ne znam je li su bas ti  :mrgreen: ali u Kawasaki salonu se mogu pogledati. Salon se nalazi pored auto slona. Decki koji rade u trgovini izrazito korektni  (y) Oprema super  (y)
 
speed attack said:
bolder sports kombiche???





:mrgreen:
Dok dojdes doma bus dosel kod mene pak ti pokazem kombice iz Pakistana  (y)  :mrgreen: mogu se narucit po mjeri i u bojama koje sam izabereš  :wink:
 
Sip said:
Nemam bas visoko misljenje.
Mislim da se za iste novce moze dobiti bolja oprema. Cak i kod nas. Odes u Koprivnicu i pogledas opremu iz Pakistana  (y) (ne salim se)
Sip said:
Ne znam je li su bas ti  :mrgreen: ali u Kawasaki salonu se mogu pogledati. Salon se nalazi pored auto slona. Decki koji rade u trgovini izrazito korektni  (y) Oprema super  (y)

Pro Bike u Koprivnici nije otvoren preko zime!
 
Sip said:
Ne znam je li su bas ti  :mrgreen: ali u Kawasaki salonu se mogu pogledati. Salon se nalazi pored auto slona. Decki koji rade u trgovini izrazito korektni  (y) Oprema super  (y)
imaju kakav sajt?
Trebao bi jaknu za zenu, ne vozi se bas puno, ali jaknu bi trebala imati.