problem- disk?

primo

New member
pozdrav ljudi...
ovako..zanima me dali je moguće izravnati prednji disk(iskrivio se od pada :() za gsx 1400 ...ako nije moguće, koliko bi koštao polovni?dali to netko uopće prodaje na forumu?
 
Tko danas jos ravna disk i to na motoru od 1400 ccm?  :misli:
Kupi novi pod obavezno.  (y)
 
meni je majstor u Svetoj Nedelji poravnal i kotač i dosk nije bilo jako ,sad izgleda ko novo računal je 500 kn .        njegov bvroj  098 238 783
 
U svakom slucaju bollje da kupis novi, jer ravnanje mozda kosta u pola cjene a dal je to opet ko novo mozda
 
Ja se s kocnicama ne bi igral, nikad.
 
kočnica i guma glavu usijanu čuva :skuter:
 
hm...500kn je to poravnavanje a iznad 2000kn je novi disk...to je puno $ al jbg bolje ne riskirat život...
dali se možda može stavit disk od nekog drugog motora...npr xjr-a ? ili svaki proizvođač ima svoje dimenzije (ovo mi se čini logičnije al tko pita ne skita :wink: )
 
Pa kaj ne postoje zamjenski, Brembo, EBC ili slicno, ili je to cijena zamjenskog. :palacdolje:
 
možeš i od nekog drugog stavit...ali nemoj ravnat...
 
previše je 2000 kuna za disk, za to kupiš dva zamjenska, nazovi u louis, ili trst, motormaniu u veliku goricu pa se raspitaj za cijene, nemoj ga ravnat, ipak se  ti voziš na tom motoru, ne znam kome uopće pada na pamet tako nešto ravnat
 
Mislim da ti paše sa Hayabuse,GSXR 750 /1000,a možda čak i sa SRAD-a !!!
Ali još provjeri !
Još bi dodao nešto što se tiče ravnanja diskova,a to je da mislim da to nije zako tragična stvar jer nitko neće ravnat disk koji je presavijen odnosno koji se preklopio na jednom mjestu,ali nepravilnosti u odstupanju od 1-2 mm,ako se mogu izravnati zašto ne, tj ako se ne prelazi granica plastičnosti kod deformacije .

 
SaleKT said:
previše je 2000 kuna za disk, za to kupiš dva zamjenska, nazovi u louis, ili trst, motormaniu u veliku goricu pa se raspitaj za cijene, nemoj ga ravnat, ipak se  ti voziš na tom motoru, ne znam kome uopće pada na pamet tako nešto ravnat

(y) niti u ludilu!
 
Diskovi Lucas su ti u louisu oko 230€ komad - a originalni su meni bili oko 50% skuplji
Jedan disk rabljeni bus teze nasao no par se vec da naci za 1000-1500kn  :wink:
 
Mi ravnamo diskove bez problema ,do sada niti jedna reklamacija,cjena je oko 250kn ovisno o defomaciji diska može biti 50kn više ili manje  098 687 674 Serdarević.