problem s yamahom r1 2004, pomoč!!

Status
Not open for further replies.

brko636

New member
pozdrav prije svega, očajan sam pa zato pomagajte, znači na yamahi r1 2004 god.,motor mi ne pali, okrenem ključ i motor mi odradi provjeru al uopče ne pali pumpu goriva,te mi pokazije temperaturu HI,neznam više sve sam pregledo, el imo ko iskustva???
 
Osim oznake temperature, jel ti blinka svićica na tabli ili piše neka druga oznaka (greške) na displayu?
 
brko636 said:
daj mi malo pojasnite ovo sa ,kill switch  -om???
Ako vergla, nije do kill-switcha. :mrgreen:

Znam da će zvučat glupo, ali.... jel imaš goriva u tanku?


Prema service manualu, samo su 3 slučaja kad ne radi pumpa/ubrizgavanje (a alanser vergla kako kažeš):

1. senzor identifikacije cilindra (wtf)
2. senzor položaja radilice
3. senzor nagiba motora
 
naravno, al me zbunjuje ovo sa temp??? nije mi jasno motor nije radio 2 mj, a on mi pokazuje kao da je temp. HI,
 
Hm... ako nije radija dva miseca, možda je ipak najbanalnija stvar u pitanju... akumulator.
Slično mi se događalo na bratovoj R1.


Skini sic i spoji ga kabelima s autom, pa probaj.
 
ma nemam poima šta je,al nepali mi se upošte ona kontrolka sa malim ključićom crvenim, od koda ključa.
 
Ahaaaaa....

Probaj onda s master-ključem, izgleda da ti je pobuca kod.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
sumljam, meni je to na autu bilo otislo pa su mi svi elektricari savjetovali da kupim novi citac
 
e sad dali je ko mjenjo samo čitač koda, jer sad sam zvao par ljudi i kažu mi da kod jamahe moraš kupit komplet,sad el to samo fora ili stvarno??
 
Status
Not open for further replies.