Problem sa bravom

Eggie

New member
Izgleda da mi se preksinoc netko igrao sa bravom,i strgao mi ju...
kad stavim kljuc unutra,mogu okretat kako god,uopce ne zahvaca zubce i nemogu dobit kontakt...
pa me zanima zna li tko moze li se to popravit(da skinem i odnesem bravaru),da nemoram kupovat novu,i dal netko zna kako se mogu crosswire-at zice da dobijem kontakt(moze na PM da nebude javno),da mogu motor prevest doma,zato sto mi je ispred zgrade kod cure.
BTW motor je Honda CB 450s
Pozdrav,i hvala!
 
Koja godina?

Trebaš negdje na netu naci shemu bravice i prespojit žice
u principu se radi o par žica ne samo o jednoj
 
Hajde,nemogu vjerovat da je cak jedan dan trebao da netko odgovori....ali svejedno...
mislim da nemoze biti jedna zica...posto mora postojat neki switch(cemu brava i sluzi)...
Hvala,
88' je motor...
 
Eggie said:
Hajde,nemogu vjerovat da je cak jedan dan trebao da netko odgovori....ali svejedno...
mislim da nemoze biti jedna zica...posto mora postojat neki switch(cemu brava i sluzi)...
Hvala,
88' je motor...

bez sheme nećeš ništa napravit
dakle search po netu da nadjeđ shemu
 
Zahvaca zubce ako se vrti samo s tvojim kljucem Tebi je vjerovatno ispao ulozak brave S doljne strane brave imas plasticni dio koji je u stvari jedan najobicniji prekidac i drzi se za bravu sa sarafime Pritisni ga rukom prema bravi i pokusaj okrenuti kljuc trebao bi dobiti kontakt Ako nije do toga spoji sve zice zajedno i pali motor
 
ma prije če bit da je puknija dio u ovom plastičnom dijelu brave ,brava se okriče bez kontakta ,meni se to jednom bilo dogodilo i nisam mogao kupit samo taj plastični elektro dio več samo u kompletu sa cilon bravom,bravu bez problema možeš prespojit ,dvi žice ,ali triba sa instrumentom pogledat .
 
ima li tko voljan pokusat upalit motor na zice? motor se nalazi blizu mercatora na vukovarskoj(Zagreb). ...


 
Ova shema je neupitrebljiva ta to a već sam ti i napisao kako  :wink:
 
To je jedina shema koju sam smatrao da se mozda moze upotrijebiti.
dosao mi je kolega upravo,pa cemo probat sad sredit,hvala na odgovoru,javim ako dodje do napreka
 
Eggie said:
To je jedina shema koju sam smatrao da se mozda moze upotrijebiti.
dosao mi je kolega upravo,pa cemo probat sad sredit,hvala na odgovoru,javim ako dodje do napreka

Micek, ajd ako sredis pripremi se za djir i cugicu jedan dan.
Tena si je kupila kacigicu i sve, pa nas boli briga! =)

Btw. imam ti ja bravu od Jawe ak ti pomaze... To bus sa cavlom palil  :LOL:
 
Kontakt sredjen...sve sredjeno,ali u bravu je ocigledno netko gurnuo sarafciger i okretao pa je pukao onaj centralni metalni dio koji okrece kontakte...
sad trebam novu bravu (ili nekog ko je u mogucnosti popraviti to)neznam kakva mi treba tocno,ako netko ima,nek se javi na PP... hvala :D

Bela,samo polako,javi se pa se dog...
 
westin said:
kupi novu bravu...improvizacija bi ti mogla donjeti dosta komplikacija...

jel se zna cjena nove bravice?