Problem sa KTM 690

freebikercroatia said:
Nakon ovog mogu....

frendu je na prestigeu nakon cca 7000 km zaribala radilica, lageri itd.... bil bi sigurno sretan da je bila žaruljica :mrgreen:

U servisu su se samo bljedo gledali :palacdolje: No, svejedno su mu priznali garanciju
mom susjedu takodjer i dali su mu novu mashinu pod garanciju... i na toj novoj mashini je nakon nekih 12 000 km puko lezaj radilice... :palacdolje:
 
bubson said:
npr. yamaha wr
wr/yz je race mašina ... ala ktm-ove smr npr. ili sx  ...

a lc4 su cestovne mašine koje izvlace dosta konja ... tako recimo nova lc4 iz 654 ccm izlaci 64 ks ...

japanci , kao što je frane rekao  :mrgreen: , tu "zaostaju" , pa tako yamaha/ pegaso iz 660 ccm imaju 48/50 ks ,, tu su jos neki monocilindrasi koji redom imaju po 10 i više ks manje od ktm-a ... a o zračnjacima da ne pričamo ...


 
Mislim da je KTM-u malo postao problem veliko povećanje prodaje, pa samim tim i proizvodnje, kao da nisu bili spremni na to. Znam za LC 4 koji je prešao 60000 km bez nekih kvarova, a isto tako znam za slučaj da je na 12000 km samljeo ležajeve. Da li je u pitanju tvornička greška ili nešto drugo, tko zna.
 
Već sam to pisao,meni se SMC 660 raspao na nekih 7 tkm (nisam siguran) i iako nije bio pod garancijom priznali su mi je zbog tvorničke greške na određenim modelima u koje je moj upadao.
 
VOPA said:
Mislim da je KTM-u malo postao problem veliko povećanje prodaje, pa samim tim i proizvodnje, kao da nisu bili spremni na to. Znam za LC 4 koji je prešao 60000 km bez nekih kvarova, a isto tako znam za slučaj da je na 12000 km samljeo ležajeve. Da li je u pitanju tvornička greška ili nešto drugo, tko zna.
koliko sam citao , kod starih lc4 je neki prosjek 30 000 km , znaci oko pola onog sto mugu japanci ...
bilo je tu slucajeva da su glave pucele na sasvim novim motorima u razradi ... pa do tih spomenutih 60 000 km i to sa izjenama ulja svakih 10 000 km ...

no , istina je i to da tkm jednostavno nema tehnologiju izrade mašina japanaca ... trebaš ih znat vozit ...

  ktm je ktm , drugaciji je od drugih ... gušt je gušt i to treba platit  :mrgreen: