Problem sa paljenjem

HuskY wre 125

New member
Evo trenutno je u nas snijeg, a motor (Husqvarna wre 125 '94) mi vec neko vrijeme lezi u garazi, danas ga odlucim upaliti.....i ja po kurblu i nece  :misli: ........ mislio sam da je svijecica, ali ocistio sam je i vratio i opet nece :?..... zbog cega.......a to mi se cesto dogodi kada motor ne pali se 10ak dana... ali kad je suho gurnem i upali :mrgreen: ali ne bi da guram.........u cemu je problem ne paljenja??? i zaboravi generalna je ljetos legla, znaci novi klip, karike stublina, radilica kad sam i kupio motor
Unaprijed hvala na pomoci
 
ne znam.. al snijeg nemre nikak bitiu vas jer bi onda bili snijegovici i mislim da je fizicki to nemoguce    :misli:
 
to je 2T mašina.... pretpostavimo da praviš mješavinu sa lošim uljem koje "sjedne" u čašicu karburatora... i zato se to dešava..

probaj prije vožnje odvrnuti vijak na dnu čašice karburatora da iscuri gorivo.... a prije toga natoči friško u rezervar ... ako i onda ne upali, ići ćemo dalje....  :mrgreen:
 
strasilo said:
to je 2T mašina.... pretpostavimo da praviš mješavinu sa lošim uljem koje "sjedne" u čašicu karburatora... i zato se to dešava..

probaj prije vožnje odvrnuti vijak na dnu čašice karburatora da iscuri gorivo.... a prije toga natoči friško u rezervar ... ako i onda ne upali, ići ćemo dalje....  :mrgreen:
a kaj ak nema vijak na dnu ?  :mrgreen:

moj dellorto toga nije imao...
 
Sipam Castrol TTS
A to cu da probam sa casicom od karburatora pa javim sta se desilo
HVALA :D
 
HuskY wre 125 said:
Sipam Castrol TTS
A to cu da probam sa casicom od karburatora pa javim sta se desilo
HVALA :D
(y)

pametno ... ali TTS se nebi smio tako brzo staložiti ..  :misli:

no ipak probaj ...  (y)
 
E da vam javim........ Upalio je !!! (y) Bilo se ulje natalozilo u casicu od karburatora ...... strasilo hvala ti puno, da ne bi tebe ja bi jos guro puno ti hvala
 
bob the biker said:
a kaj ak nema vijak na dnu ?  :mrgreen:

moj dellorto toga nije imao...

ima lijeka i za to ... ali ti nemaš problema, pa bolje da ih ne prizivamo ...  :mrgreen:

HuskY wre 125 said:
E da vam javim........ Upalio je !!! (y) Bilo se ulje natalozilo u casicu od karburatora ...... strasilo hvala ti puno, da ne bi tebe ja bi jos guro puno ti hvala

Bitno da si ti upalio ...  (y) (y)