Problem sa Suzuki SV 650

MarinM

New member
pozdrav, imam Suzuki SV 650 2000 god. jucer mi se desilo to da mi je u voznji kazaljka od obrtaja pala a motor je jos radio, onda sam ga ugasio. pa sam ga onda upalio i onda se on sam ugasio. i vise nece da upali. tad sam osjetio da smrdi akumulator (baterija), ja skinem sjedalo kad ono akumulator vrel samo sto nije eksplodirao. izvadim taj akumulator i stavim drugi, motor vergla ali nece da upali, izvadim svjecice i one nemaju struje kad verglam, uopste nema iskre da baca. ja mislim da je regler 100% otisao i sjebao akumulator i jos nesto od elektronike. a sta tocno ja ne znam. i gdje bih znao naci dijelova elektronike za njega. molim da mi netko kaze ako zna sta je tu otislo. unapred Hvala.
 
regler...i akumulator sigurno.....cdi 99%....a provjeri i sve osigurace. Izgleda da je regler probio...i da je instalacija dobila napon veci od 14 volti....i skurila usput i cdi... :(
 
osiguraci svi provjereni i svi ispravni
 
rijesen problem. kupljena druga elektronika, akumulator i regler, i sve je sada ok.
 
elektroniku mi je frend kupio polovnu u Italiji 160 eura, akumulator nov 50 eura i regler nov 150 eura
 
Skupo ali super da je riješeno.Kolko km ima motor?
 
ima 24000km, extra stanje ocuvan maksimalno, samo sto me je taj regler zeznuo kad je to sve sprzio. skupo jest,ali sta mogu
 
MarinM said:
pozdrav, imam Suzuki SV 650 2000 god. jucer mi se desilo to da mi je u voznji kazaljka od obrtaja pala a motor je jos radio, onda sam ga ugasio. pa sam ga onda upalio i onda se on sam ugasio. i vise nece da upali. tad sam osjetio da smrdi akumulator (baterija), ja skinem sjedalo kad ono akumulator vrel samo sto nije eksplodirao. izvadim taj akumulator i stavim drugi, motor vergla ali nece da upali, izvadim svjecice i one nemaju struje kad verglam, uopste nema iskre da baca. ja mislim da je regler 100% otisao i sjebao akumulator i jos nesto od elektronike. a sta tocno ja ne znam. i gdje bih znao naci dijelova elektronike za njega. molim da mi netko kaze ako zna sta je tu otislo. unapred Hvala.

Ja vozim kawasaki zx750r,kod mene u zadnjih par mjeseci nekada hoce nekada nece da upali na starteru,al na guranje svaki put upali a neznam sta mu je otisdlo jel regler ili ne :misli:kad ga upalim na guranje nemam nikakvih problema sve radi normalno,samo nekada hoce nekada nece na starteru da upali.