Problem sa uljem

Status
Not open for further replies.

biber_cros

New member
eh ovako dragi moji,imam malagutija mgx enduro 50ccm i imam problem sa uljem u getribi,jednostavo nekolko ulja nestane nakon vozenje koja traje 5 do 6 sati odprilike potrosi 100mililitara ulja,na masini sam gledao nigdje ne curi,eh ako vi znate gdje bi to ulje moglo nestat neka neko pomogne jer ja nemam rjesenja,kako to zeza zivce kad stalno moras gledat imal ulja u masini.......,pozzzzzzzzzzz
 
odgovorio ti je bmw m5 u tvojoj temi...

evo ti njegov odgovor i rijesena stvar...



-------------promijeni semering radilice.....desni....onaj gdje je kvacilo...Tamo vjerovatno motor uvlaci ulje.....i zato ti nestaje.. Izbaci van staro ulje i vidi dali ima miris po benzinu...ako da...onda je semering...mada moze biti i malo ostecenje pa da ulje nestaje kroz taj semering.......Uglavnom...mala investicija....
 
malaguti said:
odgovorio ti je bmw m5 u tvojoj temi...

evo ti njegov odgovor i rijesena stvar...



-------------promijeni semering radilice.....desni....onaj gdje je kvacilo...Tamo vjerovatno motor uvlaci ulje.....i zato ti nestaje.. Izbaci van staro ulje i vidi dali ima miris po benzinu...ako da...onda je semering...mada moze biti i malo ostecenje pa da ulje nestaje kroz taj semering.......Uglavnom...mala investicija....
vidio sam sad,moderatori moze lock..,
 
biber_cros said:
kad bi ja to znao,ipak sam ja jos novi na forumu.., :( :( :(
e sad ces naucit, odi skroz na dno teme i vidjet ces ZAKLJUCAJ TEMU  :wink:
 
Status
Not open for further replies.