problem

foggy

Guest
Pri naglijem otvaranju gasa sa nesto nizih okretaja SAMO u drugoj brzini motor zna usljed normalnog razvijanja snage neugodno cuknuti. u cemu moze biti problem?
 
foggy said:
Pri naglijem otvaranju gasa sa nesto nizih okretaja SAMO u drugoj brzini motor zna usljed normalnog razvijanja snage neugodno cuknuti. u cemu moze biti problem?
karburator :mrgreen:
inace tocan odgovor je kuplung koji malo proklizi i onda naglo
copi
 
mislio sam da je lamela ali me bunilo to sto se samo u drugoj brzini to desava, frend mi je rekao da bi mogao biti sinhron... ako je lamela, koliko kosta nova? jeli najbolje nabavljati original Yamaha ili netko ima neko dobro iskustvo sa nekim zamjenskim?
 
to sam ti bas htel rec, nakojn par puta kaj sam pogledal filmic skuzil sam da ti proklizava lamela samo sam ti zaboravi rec.
malo sam u sedmom nebu
:mrgreen:
 
foggy said:
mislio sam da je lamela ali me bunilo to sto se samo u drugoj brzini to desava, frend mi je rekao da bi mogao biti sinhron... ako je lamela, koliko kosta nova? jeli najbolje nabavljati original Yamaha ili netko ima neko dobro iskustvo sa nekim zamjenskim?
pa nijedna firma ti ne radi sama lamele....ako ikako uspiješ naći iako su možda ilegalne(nisam siguran) uzmi asbestnu
 
foggy said:
Pri naglijem otvaranju gasa sa nesto nizih okretaja SAMO u drugoj brzini motor zna usljed normalnog razvijanja snage neugodno cuknuti. u cemu moze biti problem?

Problem je u motoru.

Mislim ipak je to R1... :mrgreen:
 
Možda ti to slučajno svaki puta kad ubaciš u drugu podleti neko dijete pod zadnji kotač a ti niti ne skužiš jer već juriš preko 200 - budalo nedojebana
 
gigi said:
Možda ti to slučajno svaki puta kad ubaciš u drugu podleti neko dijete pod zadnji kotač a ti niti ne skužiš jer već juriš preko 200 - budalo nedojebana

je u pravu si 100% je do lamele!
 
gigi said:
Možda ti to slučajno svaki puta kad ubaciš u drugu podleti neko dijete pod zadnji kotač a ti niti ne skužiš jer već juriš preko 200 - budalo nedojebana

ako ce to dijete postati kreten kao ti ucinio sam svijetu uslugu... a sada dosta vrijedanja, samo me podsjeti da ti sljedeci puta svrsim u usta
 
Gigi majstore, s koje ti planete padaš? :shock:

Foggy, ne ljuti se. To kompleksi pričaju. :mrgreen:
 
foggy said:
ako ce to dijete postati kreten kao ti ucinio sam svijetu uslugu... a sada dosta vrijedanja, samo me podsjeti da ti sljedeci puta svrsim u usta

hihihihiih
bravo majstore!
 
Grawe said:
foggy said:
ako ce to dijete postati kreten kao ti ucinio sam svijetu uslugu... a sada dosta vrijedanja, samo me podsjeti da ti sljedeci puta svrsim u usta


:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
foggy said:
gigi said:
Možda ti to slučajno svaki puta kad ubaciš u drugu podleti neko dijete pod zadnji kotač a ti niti ne skužiš jer već juriš preko 200 - budalo nedojebana

ako ce to dijete postati kreten kao ti ucinio sam svijetu uslugu... a sada dosta vrijedanja, samo me podsjeti da ti sljedeci puta svrsim u usta

e koji ti je ovo ljubavnik? :misli: :LOL: :LOL:
 
foggy said:
Pri naglijem otvaranju gasa sa nesto nizih okretaja SAMO u drugoj brzini motor zna usljed normalnog razvijanja snage neugodno cuknuti. u cemu moze biti problem?

Otišla ti je druga brzina i nema pomoći bez rastavljanja mašine.To se desilo zbog vožnje na zadnjem i grubom šaltanju u drugu brzinu.
 
BORISSS said:
foggy said:
Pri naglijem otvaranju gasa sa nesto nizih okretaja SAMO u drugoj brzini motor zna usljed normalnog razvijanja snage neugodno cuknuti. u cemu moze biti problem?

Otišla ti je druga brzina i nema pomoći bez rastavljanja mašine.To se desilo zbog vožnje na zadnjem i grubom šaltanju u drugu brzinu.

Ja bih se složio sa Borisss-om... pitaj Pirga kako se njemu manifestirao poderani sinhron... pa usporedi.
 
Ja bi se slozio sa B&B.. probaj naglo otvorit gas u prvoj (jaaadna guma zadnja :mrgreen: ) i ako se ne ponovi slucaj kao u drugoj popricaj sa Pirgom..
 
gigi said:
Možda ti to slučajno svaki puta kad ubaciš u drugu podleti neko dijete pod zadnji kotač a ti niti ne skužiš jer već juriš preko 200 - budalo nedojebana

Jebiga... ipak on vozi somacu i ima vise momenta pa meni cisti put.
Kad prolazimo ispred vrtica ja krenem prvi da stigne pobrisat vizir.. :mrgreen: