problemi sa lampicom ulja

bubson

New member
evo ljudi pomozite...na Yamahi fz6 sam mjenjao instrument tablu, jer je stara poplutala od kise, nasli smo polovnu tablu slomljenu i stavili je u dugo kuciste...problem je sada sto se ne gasi lampica od ulja, e sad, iskopcao sam davac nivoa i pritiska i na tabli lampica zmirka sto bi trebalo biti normalno jer se isto dogadja na drugom fazeru, davac pritiska i nivoa ulja ima oko 500ohma i na jednom i drugom motoru, pitanje je dali tu novu tablu treba nekako inicijalizirati kada se stavi na drugi motor ili neznam pomoziteeeee :misli: :mrgreen:
 
Prvo bijeli misevi a sad si poceo vidit i crvene lampice  :shock: :shock: :shock: Jesi onu tablu prebacio  :misli:
 
ma nisam Luci je u Sarajevu tek prekosutra....evo gledam ima li netko pametniji :mrgreen:
 
bubson said:
ma nisam Luci je u Sarajevu tek prekosutra....evo gledam ima li netko pametniji :mrgreen:

A Vuka  :misli: :misli:
 
bubson said:
a nebi ga interpol dobio na tel :(

Dobit cu ga ja ujutro samo me sjeti Jesi skinuo manual  :misli:
 
ne ide mi druze i gotovo .....probao...jebiga glup :misli: :D
 
bubson said:
ne ide mi druze i gotovo .....probao...jebiga glup :misli: :D

Jbt idem po mob sad cu ti objasnit  :wink:
 
bubson said:
evo ljudi pomozite...na Yamahi fz6 sam mjenjao instrument tablu, jer je stara poplutala od kise, nasli smo polovnu tablu slomljenu i stavili je u dugo kuciste...problem je sada sto se ne gasi lampica od ulja, e sad, iskopcao sam davac nivoa i pritiska i na tabli lampica zmirka sto bi trebalo biti normalno jer se isto dogadja na drugom fazeru, davac pritiska i nivoa ulja ima oko 500ohma i na jednom i drugom motoru, pitanje je dali tu novu tablu treba nekako inicijalizirati kada se stavi na drugi motor ili neznam pomoziteeeee :misli: :mrgreen:

jesi li siguran da yamaha ima uopste dovalac pritiska  :misli:
 
Otkrili ste toplu vodu Sad kad vec sve znate recite covjeku zasto mu gori lampica od ulja  :mrgreen:
 
Pa i meni gori  :mrgreen: Baj d vej,probaj direktno spojit na indikator neku drugu lampicu,ako isto svijetli,onda ti je indikator crko,naravno ako ima ulja dovoljno  :wink:
 
bobo RR said:
Pa i meni gori  :mrgreen: Baj d vej,probaj direktno spojit na indikator neku drugu lampicu,ako isto svijetli,onda ti je indikator crko,naravno ako ima ulja dovoljno  :wink:

Kad je napisano da gori nisu mislili na pozar nego na to da svijetli  :jesus:
 
vickodu said:
Kad je napisano da gori nisu mislili na pozar nego na to da svijetli  :jesus:
meni pa indikator steka,tako da nekad svijetli  :jesus: imam novi,al ga tlaka mjenjat,ima puno posla
 
bobo RR said:
meni pa indikator steka,tako da nekad svijetli  :jesus: imam novi,al ga tlaka mjenjat,ima puno posla

Daj nekome da promjeni da ne slomijes nesto  :mrgreen: