problemi sa prednjim ovjesom cbr600rr?

aurellie

Active member
Danas pričamo neke priče i uglavnom došli na temu prednjih vilica od 2008 CBR600RR koje sam stavio na mog F-a. Uglavnom kaže prijatelj da vilice nisu dobre za grobnik jer im nešto nevalja sa hodom, i da bez obzira koje se komponente unutra stavljaju, problem ostaje.  Htio bih nadogradit vilice ali ako nema smisla uzimat djelove, onda ni neću bezveze ulupat pare. Zna li netko o čemu je konkretno riječ? Ne bih htio odma rastavljat nove novcate vilice i na njima radit eksperimente  :mrgreen:
 
ja sam isto čuo da su te iz prve polovice 2008 problematične dok su ove poslije ok.  :D
 
Jebote daj sliku svog motocikla,šta sve nema na njemu :shock:
 
Nadao sam se da će netko od ekipe sa grobnika napisat nešto, ne vjerujem da nisu čuli? Malo sam gledao djelove i opruga koja se inače koristi za ublažavanje udarca kad vilice dosegnu dno rada, izgleda ogromna?? Na mom f-u je bila duga svega 3-4cm možda i manje ne sjećam se više... Ne vjerujem da bi honda napravila takav kiks, da su vilice *ebane. Vjerojanto samo rade malo drugačij od onoga na što su svi naviknuli, ali ako se netko uskoro ne javi nećemo nikad saznat  :?

nema sad puno toga na motoru  :mrgreen: fale mi oklopi, top i set dobrih guma. Od originalnog motora je jedino netaknut kostur, sve drugo je promjenjeno i/ili prepravljeno. Stari ovjes je rasprodat i zamjenjen sa djelovima od rr-a i drugih motora sa kojih se štogod moglo pripasat
 
aurellie said:
Nadao sam se da će netko od ekipe sa grobnika napisat nešto, ne vjerujem da nisu čuli? Malo sam gledao djelove i opruga koja se inače koristi za ublažavanje udarca kad vilice dosegnu dno rada, izgleda ogromna?? Na mom f-u je bila duga svega 3-4cm možda i manje ne sjećam se više... Ne vjerujem da bi honda napravila takav kiks, da su vilice *ebane. Vjerojanto samo rade malo drugačij od onoga na što su svi naviknuli, ali ako se netko uskoro ne javi nećemo nikad saznat  :?

nema sad puno toga na motoru  :mrgreen: fale mi oklopi, top i set dobrih guma. Od originalnog motora je jedino netaknut kostur, sve drugo je promjenjeno i/ili prepravljeno. Stari ovjes je rasprodat i zamjenjen sa djelovima od rr-a i drugih motora sa kojih se štogod moglo pripasat
Pitaj zlatnoga,sekola ili sporru da ti kažu