Problemi sa rezervnim dijelovima Aprilia

tl1000

Active member
Ljudi jeli ima neko Apriliju a da nije imao problema sa nabavom rezervnih dijelova??
Imam tuona starog godinu dana (6000 km)vec 3 mjeseca pokusavam doc do dijelova(malo je razbijen :D :mrgreen: )ali ne ide pa ne ide!!!!!!!!!
 
probaj u A.F Motori Rijeka svakih 10 dana dolaze djelovi iz italije trazi Filipa ili Andreja

pozdrav
 
mjenjaj motor :mrgreen:


http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=12959
 
Ma Nema boga nabavit dijelove u Hrvatskoj nema ni u madarskoj!
Motor je jos pod garancijom a nema za kupit dijelova pa to nema ni u kineza(u njih su skupi ali ih barem ima za kupit)
Zadnja nada mi je Baronceli u trstu sve u svemu motor i nije tako los da bi ga minja ali je firma cista nula
Bas me zanima kako nema toga po novinama jer masu ljudi je zajebano s tim rezervnim djelovima ali niko nista ne pise ,nema ni u motopulsu ni na ovim stranicama a oni i dalje prodaju motore...bez rezervnih djelova :oops:
 
bokte e italijan nam je tak blizu da mogu pljunut do nje a vi nemrete djelove za talijanske motore nabavit...

kak ja mogu imat... čak dostavan an vrata..i to još jeftinije neg da u ing kartu uzimam..djelovi za koje se ni ne zna da se proizvode...  :mrgreen:


sponsored by bencony moto in sesvete...  :jesus:


i onda neko sere da sam ja mali kklinac koji je nesposoban...kaj su tek onda ovi.... blah! na jarun odite svi..odma!
 
rednyaW said:
bokte e italijan nam je tak blizu da mogu pljunut do nje a vi nemrete djelove za talijanske motore nabavit...

kak ja mogu imat... čak dostavan an vrata..i to još jeftinije neg da u ing kartu uzimam..djelovi za koje se ni ne zna da se proizvode...  :mrgreen:


sponsored by bencony moto in sesvete...  :jesus:


i onda neko sere da sam ja mali kklinac koji je nesposoban...kaj su tek onda ovi.... blah! na jarun odite svi..odma!


TI SI OPASAN,PA TI ZATO NABAVE SVE ŠTO TRAŽIŠ :nasilni:
 
ak se ne varam joke vam radi na tome (ili jos ne, al hoce) pa pricekajte njega
prije nego sto se zaputite u italiju  :wink:
 
Znači da ponovim, službeni početak rada nakon ZG Velesajma (23.03 počinje) i onda postepeno dijelovi dolaze u prodaju. Čim se uskladi nabava, mogu garantirati rok isporuke dijelova kojih nema na lageru za 20, najdalje 40 dana
 
a dok Joke ne prosverca dijelove iz Italije :D posaljite meni mail ili poruku za dijelove.lager je dosta velik pa možda pronađemo nešto
 
joke said:
Znači da ponovim, službeni početak rada nakon ZG Velesajma (23.03 počinje) i onda postepeno dijelovi dolaze u prodaju. Čim se uskladi nabava, mogu garantirati rok isporuke dijelova kojih nema na lageru za 20, najdalje 40 dana

...ne više od 60, a ne bi se smjelo desit da pređe 80 dana, iako u nekim slučajevima se može desiti i do 100 dana, naročito zimi kad može biti i do 120 dana jer nije sezona! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
alien said:
...ne više od 60, a ne bi se smjelo desit da pređe 80 dana, iako u nekim slučajevima se može desiti i do 100 dana, naročito zimi kad može biti i do 120 dana jer nije sezona! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Relacija od naruđbe do naruđbe(po sistemu Piaggia) u Italiju je 20 dana, tako da ako ne dođe prvom, sigurno dođe u drugom intervalu.
Dijelovi iz sustava Piaggio su raspoloživi u 95% slučajeva u roku od 2 dana, samo 5% dijelova se naručuje u Italiju i onda je rok isporuke cca. 20 dana.
Ne vidim razloga ako se primjeni isti ključ(skladište u RH), da bude drugačiji rezultat i s Aprilijom, ali naravno uz mali period prilagodbe.
 
95% slučajeva u roku od 2 dana, samo 5% dijelova se naručuje u Italiju  :misli:
A dobro kad ti tako kazes (y)
Ugovori se potpisuju iza sajma (koliko ja znan)pa je to jos sigurno dva miseca iza sajma da nece bit djelova..
A ja mislim da ce radit i neki novi ljudi u piaggio hrvatska apriliju odnosno bit ce odvojena prodaja i djelovi(narudbe u italiju)od piaggia pa treba vidit kako ce i to funkcionirat :misli:to ti je jos pola godine he he
A onda slag na kraju tvornica tj aprilia spa je u totalnoj komi sto se tice i djelova i ostalog pa po mojoj procjeni ce trebat jos jedno godina ako ne i bolje (ako piaggio izdrzi)da to sve skupa dode na jokinih 40 dana(normalno ako je feragosto onda se to malo dize :jesus:) ali mozda i nisam u pravumozda sam slabo informiran :misli:(a nisam he he)pozdrav.....
 
Već sam napisao da je potreban period prilagodbe, sve ostalo su prazne priće. Jedino što je sigurno je da su do sad u prodavaonici koju ja vodim ljudi mogli naručit što god žele i to dobit u rekordnom roku.

Nemojte bit fatalisti i očekivat najgore, jer ako tako mislite, bilo vam je bolje u Đuri Đakoviću naručit T84 i onda bi imali djelove u RH, nebi padali, trebali opremu i plačali kaznu za kacigu :mrgreen:
 
Ja bi T84 isti tren al je zajeb šta ga ne moš registrirat! :)
 
Bas me zanima kako ce to raditi s novim dilerom...

:misli:

Ako bude sljakalo javite da ipak kupim onaj Caponord

:mrgreen:
 
vlucic said:
Bas me zanima kako ce to raditi s novim dilerom...

:misli:

Ako bude sljakalo javite da ipak kupim onaj Caponord

:mrgreen:

Sljakat će 100%, dođi na sajam, javi se, za 1. kupce bit će dobar popust