Prodajem toyotu corollu verso

enigmus01

New member
Pozdrav.  Prodajem toyotu corollu verso.  Prvi smo vlasnici i auto je uvjek i redovno održavan u toyoti velikopoljska ( servisna I racuni).  Ima 122000 kilometara.  Forumska cijena 8500 eura. 
Znam da cijena nije mala ali auto ima te kilometre i samo jednog vlasnika pa mislim da vrijedi. 

Slike i ostale informacije na njuskalu : http://www.njuskalo.hr/auti/toyota-corolla-verso-2.2-d-4d-sol-oglas-21350072

Fala na gledanju :)
 
To auto je vječno. Čemu prodaja?
Potrošnja. Varira ljeto zima.
Ako je za grad i gradsku vožnju između 6.5 i 7.5. Ovisi o vožnji
 
Eto spori je napisal prije mene.  Ko i svaki auto.  Kak ga voziš tak pije.  Ali nama je gradske vožnje oko 7.  Frendova je trošila 8 ali se on nije skidali s gasa.

A Prodajemo ju jer smo kupili novi auto. Nist njoj ne fali nego smo išli na pomlađivanje voznog parka.
 
Teško buš te novce dobil. Svoju sam prodal za 9000 prije tri i pol godine. 2007. (redizajn), 116 tkm, sol+ oprema
 
gigi said:
Teško buš te novce dobil. Svoju sam prodal za 9000 prije tri i pol godine. 2007. (redizajn), 116 tkm, sol+ oprema

Znam.  Budem videl kak bu išlo pa se bum po potrebi prilagodil.  Ali zal mi ju je dati za badava.  Nek radije stoji doma. 
 
Mene zanima ako je to sve tako u opisu oglasa..koja je zadnja cijena..moze i na PM
 
Moja ima 155t, nemogu nac razloga da je se rjesim, a strah me mjenjati.
Na kraju ce ostati do kraja i zavrsit ce u starom zeljezu.
 
Za koliko god novaca ode nije dovoljno, hehe.
Koliko mi se ne svida izvana, toliko je dobra na cesti.
 
gigi said:
Teško buš te novce dobil. Svoju sam prodal za 9000 prije tri i pol godine. 2007. (redizajn), 116 tkm, sol+ oprema
ja svoju sa 240tkm za tu lovu  :wink: