Prodajem VW Golf 2 syncro

barba

Well-known member
Kako piše,nije motor al ima motor  ( :LOL: :LOL:),jer je Golf dvica , syncro (pogon na 4 kola), mot 1800 kao Gti.Neispravna pumpa goriva ili relej pumpe.Cjena po dogovoru.         
Mate,briši ako ne pripada ode. :LOL:       
Model 1988 god.,Prva registracija u Hr 07-09  1999 .  4 vrata , boja bijela,Cjena po dogovoru,okvirno 13 ooo kn.
 
barba said:
Kako piše,nije motor al ima motor  ( :LOL: :LOL:),jer je Golf dvica , syncro (pogon na 4 kola), mot 1800 kao Gti.Neispravna pumpa goriva ili relej pumpe.Cjena po dogovoru.         
Mate,briši ako ne pripada ode. :LOL:       
Model 1988 god.,Prva registracija u Hr 07-09  1999 .  4 vrata , boja bijela,Cjena po dogovoru,okvirno 13 ooo kn.

Barba, jedna slika govori 1000 riječi, (a tek nekoliko njih... :wink:)
 
Ne znam da li je urbana legenda ili...

Dođe kupac za golfa (dvojku), izbroji lovu i samo kaj nije krenuo.
Pita prodavatelj - "Nećeš pogledat auto?"
Veli kupac - "Šta imam gledat? To je golf"

:mrgreen:
 
Gato said:
Barba, jedna slika govori 1000 riječi, (a tek nekoliko njih... :wink:)
Stavit ču sutra.Tek sam se vratio s Grobnika.Umoran.
 
gigi said:
Ne znam da li je urbana legenda ili...

Dođe kupac za golfa (dvojku), izbroji lovu i samo kaj nije krenuo.
Pita prodavatelj - "Nećeš pogledat auto?"
Veli kupac - "Šta imam gledat? To je golf"

:mrgreen:

Ima jedna bolja:

-Što prvo crkne kod Golfa Dvojke?
-Vozač.  :LOL:
 
Zapru said:
 
Hebala te kuka.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: Nema je. 
Slike ujutro,dam sinu da slika jer sam danas zaboravio zbog prevelike navale ljudi .Remen ,valjci ,blokade za tehnički , sijalice i td.Dođe mi da zatvorim sve  i odem opet na Grobnik.
 
koss said:
To je mast hev za syncro.
 
Nema kuku , nekad je imao plin  al je bio nekompletan pa sam morao sve ostalo skinut radi tehničkog.Sad ni neznam di su ti djelovi.
 
barba said:
 
Hebala te kuka.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: Nema je. 
Slike ujutro,dam sinu da slika jer sam danas zaboravio zbog prevelike navale ljudi .Remen ,valjci ,blokade za tehnički , sijalice i td.Dođe mi da zatvorim sve  i odem opet na Grobnik.
:mrgreen:
 
Slikao ga al nikako prenijet slike sa moba na forum.Za sada sam samo tresnuo mob od stol, iznerviran.Još funcionira  :LOL:         
Provat ču sutra jer danas nikako da primi zaporku. :LOL: Možda sutra bude bolje a možda bude i kraj mobu,moga bi postat velik ka pizza. :LOL: :LOL:
 
Nije ti kriv mob. i meni je problem sa slanjem slika, smanjin ih i opet ništa. :misli:
 
Imao sam takav auto u full opremi  :D
Slijedeci vlasnik je ugradio dizlo makinu :mrgreen:
Mislim da vozi i danas....
 
Moze li barem neka skica u paintu ili nečemu sličnom kad ne prolazi fotografija :cool:
 
Ni moja dvojka dizlo nema kuku :wink:
 
mario x said:
Moze li barem neka skica u paintu ili nečemu sličnom kad ne prolazi fotografija :cool:
Mario,baci broj moba da provan priko MMS.Moj 091 525 8792.Ne odgovaran (prevelika gužva ) al gledan poruke. :mrgreen: