prođe ljeto dvadeseto

Status
Not open for further replies.

grobar

New member
evo pošto je zima bila dosadna i kišovita malo razonode u garaži , malo vari, malo , brusi i fzr iz 88 je dobio novi izgled izmjenjen je rep ( samostalna izrada), centralni amortizer od honde vfr 750 , zadnja guma 180/18, prednja maska, ručice volana , još samo imam problem glede sata brzinomjera, obrtomjera i pokazivača temperature mislim naći neke maje okrugle satove ali zasada ništa
nadam se do ljeta da će biti i to rješeno . ako netko ima kakvu ideju uvjek je dobro došla .
 
18 cola zadnja guma  :misli: pa kaj nema original taj motor 17 sto je najcesca dimenzija kod motora te klase...i daleko su povoljnije za nabavit gume 17...al zanima me sta si dobio tom vecom colazom od 18 coli  8)
 
Ako već ima masku, onda barem neku veću, recimo od zekana nekog ili slično....
A satovi.... ih.... šta će ti??? 
 
sa 18 icom sam dobijo manji razmak između repa i gume jer kad sam prominijo centralni amortizer rep je ošs visoko pa je bilo posve gadno za vidit .
 
stvarno je mala ! al mi se sviđa do boli i motor sa njom izgleda ka alian . a od satova moram ugradit samo onaj od fibre jer sam već dvi mašine sjeba prigrijavajuć ih !
 
grobar said:
stvarno je mala ! al mi se sviđa do boli i motor sa njom izgleda ka alian . a od satova moram ugradit samo onaj od fibre jer sam već dvi mašine sjeba prigrijavajuć ih !

Neznam, svako ima svoj ukus ali meni se takve maske gade vidjeti na motorima pogotovo na takvim. Također po noči je beskorisna, ne svijetli ništ! Govorim iz iskustva imal sam takvu na KTMu...
 
Status
Not open for further replies.