Promijenio motor

bpremuz5

New member
Evo imao sam sreće pa mi je ušla neka kombinacija pa sam mijenjao CBR 900 RR 96 g. za RSV 1000 Mille 00g. :D

Kaj kazete na Rsv-a i ima tko mozda kakva iskustva? :shock:

Meni je to totalno drugi motor ko da nikad nisam vozil motora, ko prvi čovjek se na njemu osjecam!!!! (nikad nisam vozil 2 cyl. motora) :oops:
 
Hondu za talijana???? :shock: :shock: :?
Je da je 96 za 00 ali... :shock:

Puno, puno sriće ti želim!
 
jao,

ali ako te to čini sretnim...uživaj na novom bajku! :cool:
 
alien said:
Hondu za talijana???? :shock: :shock: :?
Je da je 96 za 00 ali... :shock:

Puno, puno sriće ti želim!
zna covjek zasto je do talijana 00 i uzeo Hondu 96god :mrgreen:
 
CBR RULS , hebes Apriliu
 
XJR 1300 said:
Oprosti im Bože jer neznaju šta govore Samo naprid :cool:

bolje da se za svoj oprost moliš, ako ne znaš kakv je to stroj 900rr...
 
joj daj ne serite00' RSV mete po zavojima novije Japance, covjek mjenja staro krme od CBRa za opako predobar motor za koji bi ja dao 00' R1 bez razmisljanja i vi hrackate. Svaka cast majstore i samo gas!
 
ja imam jedno pitanje, oprostite sto je malo off topic...
ta honda iz 96 ima 16" prednji kotac jelda? jel jako tesko nabavit gumu za to koja odgovara karakteru tog motora? pitam jer vidim da se pod zadnje gume za takve neke motore rade za 17" kotac...
 
Ma daj ne serite! Čovjek je mjenjao staru ragu za jako dobar motor! Stari svaka čast i uživaju u svojoj brand new apriliji!8)
 
Uuuuuu, zaj....se!!!
Staru ragu?
HAHAHAH, sad će morat sakupljat šarafe okolo!!
CBR je zakon, nećemo se zezat!!!
 
Shokrefumi said:
ja imam jedno pitanje, oprostite sto je malo off topic...
ta honda iz 96 ima 16" prednji kotac jelda? jel jako tesko nabavit gumu za to koja odgovara karakteru tog motora? pitam jer vidim da se pod zadnje gume za takve neke motore rade za 17" kotac...

nije nešto posebno teško, ali ti širina nije 120 već 130 kod njih...
 
Kako god da okrenes CBR je CBR,pa makar i 96' pre bi to nego apriliu,SAMO ako tolko obozavas aprilie i veliki si zaludjenik za njih e onda moze RSV...uz mnogo provere pre kupovine......