Pronađena tablica

lajbek

Member
U prolazu danas vidjeh da je pronađena registarska pločica od motocikla ZG 9911 DO, i zataknuta na semaforu s desne strane prije Buzina u smjeru Velike Gorice. Na semaforu na kojem se skreće na obilaznicu u smjeru Karlovca.
 
lajbek said:
U prolazu danas vidjeh da je pronađena registarska pločica od motocikla ZG 9911 DO, i zataknuta na semaforu s desne strane prije Buzina u smjeru Velike Gorice. Na semaforu na kojem se skreće na obilaznicu u smjeru Karlovca.
Mogao si je pokupiti i odnijeti u najbližu stanicu SUP-a. :mrgreen:
 
Nije popizdia pa da mora odgovorit na sto suvisnih pitanja  :mrgreen:
 
E da pitam, ...

Jučer sam vidio uz cestu jednu Njemačku tablicu, netko ju je već pridignuo na zidić da se vidi sa ceste.
Pa se mislim ja, da li da nazovem Policiju i obavjestim ih da je tamo tablica. Na kraju, kažem neću, pa ionako se policija stalno vozika tuda pa će je valja oni pokupiti.

Bio bi i zvao, ali mi je bilo blesavo to dojavljivati na 92 (pa da me još optuže da smetam), a neznam neki drugi "normalni" broj PP. Bilo kako bilo, da li bi, da sam ipak trebao zvati MUP na taj 92?
 
92 je broj od OKC-a policijske uprave.
za dojavu da si vidio izgubljenu tablicu nema smisla zivkati. ili zaboravi na to ili je sam odnesi u najbližu pp.

 
Hrvoje said:
92 je broj od OKC-a policijske uprave.
za dojavu da si vidio izgubljenu tablicu nema smisla zivkati. ili zaboravi na to ili je sam odnesi u najbližu pp.

Ja sam zaboravio, ...
Pa nisam im ja kurir  :mrgreen:
Ali me stvarno zanima da li ju je pokupio netko iz policije, ili su i oni zaboravili kad prolaze onuda  :?
No dobro, ...


Kakva je uopće procedura, da mi tablicu netko mazne, ili jednostavno otpadne negdje u inozemstvu?
(Burazu su je počupali u Novom Sadu, ali su mu je nasreću bacili pod auto pa ju je nazad namontirao. No što da je netragom nestala?)
 
Prijaviti na policiji gdje će izdati potvrdu da je tablica izgubljena i ta potvrda će biti dovoljna za prolaz preko granice.
To će isto napraviti i nijemac čija tablica trenutno stoji uz cestu. :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Prijaviti na policiji gdje će izdati potvrdu da je tablica izgubljena i ta potvrda će biti dovoljna za prolaz preko granice.
To će isto napraviti i nijemac čija tablica trenutno stoji uz cestu. :mrgreen:

Zlu netrebalo; ali dobro je znati  (y)
 
slučajno znam iz prve ruke da se tablica donese ili da u ruke prvom pol. kojeg sretneš na cesti uzme ti ime i przime i da li želiš nagradu od vlasnika...sve skupa 5 min a nekome uštediš oko 5 sati navlaćenja i oko 350 kn nepotrebnih troškova pa sada kak odlučiš...ja osobno svaku vratim a ima ih...tj neokrenem glavu
 
-DEVIL- said:
slučajno znam iz prve ruke da se tablica donese ili da u ruke prvom pol. kojeg sretneš na cesti uzme ti ime i przime i da li želiš nagradu od vlasnika...sve skupa 5 min a nekome uštediš oko 5 sati navlaćenja i oko 350 kn nepotrebnih troškova pa sada kak odlučiš...ja osobno svaku vratim a ima ih...tj neokrenem glavu

dobro zboriš  (y)