Protuklizni materijal za tapiciranje sica???

lazybastard

New member
Pozdrav  :) Mojoj mazgi bi trebalo tapicirat sic jer je skaj koji je trenutacno gore puknuo od istrosenosti  :palacdolje: rezultat toga je da se za kisnog vremena sic napije vode (a u Rijeci kisa pada vise manje stalno) pa kasnije danima tu vodu polako ispusta i moci mi jajca :? (nije ugodan osjecaj kao sto zvuci) Problem je sto nisam financijski potkovan da to dam nekom majstoru da mi sredi kako spada,a i volim stvari sam obavljat jer mi je gust  :0648: (sic je veoma jednostavan,tako da se usudim sam uhvatit ukostac s tim).Volio bi ga tapicirat s onom gumom kakvu koriste noviji motori (mislim da je ekipa zove "protuklizni materijal").Da napokon dodem do pitanja...zna li netko di bi takav materijal mogao nabavit refuzo,(po mogucnosti u blizini Rijeke) i kolika bi cijena bila za recimo m2 ??  :blink:
 
Ako staviš protuklizni materijal, zbog trenja si smanjija trajnost hlača, pa sad ti razmisli.

using Tapatalk

 
U Rijeci bi se mogao raspitati kod http://www.rijeka-dekor.hr/
Ili čak pogledaj u ZG što ima pa ti netko pošalje tiskom... http://www.pan-prom.hr/artikl/skaj-nauticki-outdoor-brodski/#
 
Zog said:
Ako staviš protuklizni materijal, zbog trenja si smanjija trajnost hlača, pa sad ti razmisli.

istina...ali sad imam skaj koji je sklizak pa kad lupim po kocnici (pogotovo na nizbrdici) suvozacica klizne na mene i pricepi mi kraljevske dragulje na rezervar  :? isto im smanjuje trajnost  :LOL:
 
Bila je tema o tapeciranju siceva i neznam dok kupiš materijaj koliko ti se isplati to samom radit .

Evo ti pa škicni i zovi  (y)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,245357.msg4328291.html#msg4328291
 
lazybastard said:
istina...ali sad imam skaj koji je sklizak pa kad lupim po kocnici (pogotovo na nizbrdici) suvozacica klizne na mene i pricepi mi kraljevske dragulje na rezervar  :? isto im smanjuje trajnost  :LOL:

Obavezno stavi protuklizni. :misli:
 
SKD u Pobrima ti ima,baš za motore..na rupice materijal

pa cimni,prođi gore i vidi koliko ti treba..  (y)

ja sebi tapeciram siceve vec 5-6 godina..  (y)
 
irsel said:
SKD u Pobrima ti ima,baš za motore..na rupice materijal

pa cimni,prođi gore i vidi koliko ti treba..  (y)

ja sebi tapeciram siceve vec 5-6 godina..  (y)



Onda su kvalitetni kad je tako često.

using Tapatalk

 
lazybastard said:
istina...ali sad imam skaj koji je sklizak pa kad lupim po kocnici (pogotovo na nizbrdici) suvozacica klizne na mene i pricepi mi kraljevske dragulje na rezervar  :? isto im smanjuje trajnost  :LOL:
il ne koci,il ostavi dragulje doma u sefu.. :mrgreen:
 
LALA3 said:
il ne koci,il ostavi dragulje doma u sefu.. :mrgreen:


On oće da ga suvozačica jače pritiska sa, jeli.8)

using Tapatalk

 
Zog said:
Onda su kvalitetni kad je tako često.

using Tapatalk

nije problem u kvaliteti..nego u tome što si radim sam,pa uvijek bi nešto drukčije  :misli:

probavao bio sa alcantarom i brušenom kožom..dok nisam našao pravu  (y)
 
irsel said:
nije problem u kvaliteti..nego u tome što si radim sam,pa uvijek bi nešto drukčije  :misli:

probavao bio sa alcantarom i brušenom kožom..dok nisam našao pravu  (y)

(y)
 
irsel said:
SKD u Pobrima ti ima,baš za motore..na rupice materijal

pa cimni,prođi gore i vidi koliko ti treba..  (y)

ja sebi tapeciram siceve vec 5-6 godina..  (y)
sta sam kod njih uzimas materijal uvjek?
LALA3 said:
il ne koci,il ostavi dragulje doma u sefu.. :mrgreen:
dragulji nazalost nisu montazni...ovu ideju s nekocenjem cu razmotrit,hvala  (y)
 
pa inače kod njih..al ako baš želiš, ima i ritex nešto za moto
i vjerovatno još koji po Rijeci  (y)
 
kakav je taj protuklizni na kiši?

..ja s se  zaebo i stavio kožu  :? na šavovima je izbrušena od kožnih hlača nakon 20ak kkm kišu još ne pušta ali pokrivam zic ako motor stoji na kiši  :embarrassed: ....neću drugi put kožu stavljat  :mrgreen:
 
Ako se sjediste napija vodom, stavi najlon izmedju spuzve sjedista i presvlake kada ga budes ponovo presvlacio.