Prozirna crijeva za gorivo

berislavv

Active member
Trebam za motorni trimer prozirna tanka crijeva za gorivo.
Zna netko gdje ima?
Ja gledao kod Tokića sve debela neka a Pevec uopće nije imao.

Tko uopće ima dijelove za te male motore?
 
berislavv said:
Trebam za motorni trimer prozirna tanka crijeva za gorivo.
Zna netko gdje ima?
Ja gledao kod Tokića sve debela neka a Pevec uopće nije imao.

Tko uopće ima dijelove za te male motore?

:misli:

ima tu prije Krapine jedan dučan s dijelovima
 
imaš u PET-SHOPU ..... silokonsko crijevo za akvarij ...  (y)
 
Ja sam bez problema koristio ono od akumulatora... (a starih aku. je bilo viška :) )
 
Ibiza said:
Ja sam bez problema koristio ono od akumulatora... (a starih aku. je bilo viška :) )
crijevo je crijevo, ako zadovoljava karakteristike, možeš ga kupiti i u konzumu ..  (y)
 
dakle moram u pet shop  :misli: :mrgreen:

a imaju li i crnih tankih crijeva?treba mi za iberlauf kod fergazera  :mrgreen:
 
berislavv said:
dakle moram u pet shop  :misli: :mrgreen:

a imaju li i crnih tankih crijeva?treba mi za iberlauf kod fergazera  :mrgreen:
za iberlauf također možeš improvizirati .... ( da budem iskren, onakva originalna nisam nigdje našao ) .... može poslužiti crijevo od preliva za dizne na dizel autima... ima ga u svakoj trgovini auto dijelova, a čak se može naći i u raznim bojama... ja imam crna i zelena...  (y)
 
strasilo said:
za iberlauf također možeš improvizirati .... ( da budem iskren, onakva originalna nisam nigdje našao ) .... može poslužiti crijevo od preliva za dizne na dizel autima... ima ga u svakoj trgovini auto dijelova, a čak se može naći i u raznim bojama... ja imam crna i zelena...  (y)

strašilo ti si srce :kiss2:  :mrgreen:
 
berislavv said:
Trebam za motorni trimer prozirna tanka crijeva za gorivo.
Zna netko gdje ima?
Ja gledao kod Tokića sve debela neka a Pevec uopće nije imao.

Tko uopće ima dijelove za te male motore?

Koliki je unutarnji promjer crijeva?
 
berislavv said:
strašilo ti si srce :kiss2:  :mrgreen:
joooj ... :oops: sad sam se sav raznježio ...

inače, to crijevo za dizne ti je fi3,2 ... ali imaš i fi4 metar crijeve je kd mene 19,78 kuna, ne bi trebalo biti skuplje ni u ZG ...  (y)
 
berislavv said:
huh
mislim da je 3mm

Imas silikonska crijeva za gorivo, mi ih upotrebljavamo u modelarstvu kao crijeva za gorivo za nitro motore (u biti to im i jest namjena), nekih 10kn metar...
 
Tommee said:
Imas silikonska crijeva za gorivo, mi ih upotrebljavamo u modelarstvu kao crijeva za gorivo za nitro motore (u biti to im i jest namjena), nekih 10kn metar...

a gdje ih kupujete??
 
berislavv said:
a gdje ih kupujete??

Zagreb, korculanska 3a, Trgovina RCM modelarski centar..sad sam trebas vidjet jel ima sa unutarnjim promjerom 3mm, ja koristim 2mm...
 
Tommee said:
Zagreb, korculanska 3a, Trgovina RCM modelarski centar..sad sam trebas vidjet jel ima sa unutarnjim promjerom 3mm, ja koristim 2mm...

hvala, pogledat ću