Prva registracija rabljenog vozila ili produljenje

freebee

Member
Kad se kupi motor koji je bio registriran u RH i ostane mu tablica od bivšeg vlasnika računa li se pri slijedećem tehničkom pregledu kao prva registracija rabljenog vozila ili produljenje registracije?
 
Što, nitko ne zna?
 
Aj malo razmisli pa nam ti ponudi odgovor. Ili možda jedan sitni detaljčić koji bi nam pomogao oko zaključka. :mrgreen:
 
Iskreno, ja pojma nemam.
Nisam ni znao da tu ima neke razlike nego sam išao na neki izračun da vidim koliko će me koštati tehnički pa tamo ima za izabrati par opcija, a razlika je par stotina kuna ovisno o opciji.
Prometna i knjižica vozila glase na mene od dana kupovine.
Razlika je u stavci administrativne usluge.
 
Znači kupio si registriran motor i napravio prijepis. Sad je istekla rega i ideš ju produžiti. Da li se to vozilo po prvi put rega, znači nova knjižica nova tablica ili samo produljuješ postojeće? Znači da li je 1+1=3 ili je 2+2=4 .  :misli:
 
Ne znam da li samo meni gori lampica logike :mrgreen: ali kad se vozilo registrira prvi put onda je to prva registracija. Svaka druga je produljenje jedino što prve godine nije potrebno ići na tehnički.  :jesus:
 
mate said:
Ne znam da li samo meni gori lampica logike :mrgreen: ali kad se vozilo registrira prvi put onda je to prva registracija. Svaka druga je produljenje jedino što prve godine nije potrebno ići na tehnički.  :jesus:

A šta sam ja rekao ili nisi siguran u moju matematičku zagonetku...  :LOL:
 
Ja sam i mislio da je produljenje, ali kakve sam sreće ...
A tamo ima ponuđena opcija Prva rabljeno, prva novo, produljenje . . .
 
dovla said:
A šta sam ja rekao ili nisi siguran u moju matematičku zagonetku...  :LOL:

Pa da si pročitao njegov post, u kojem kaže da su prometna i knjižica vozil na njegovo ime.... :jesus: :LOL: Čini mi se da ti u zadnje vrijeme koncentracija nije baš na nivou, pogotovo kad trošiš pare. :mrgreen:
 
mate said:
Pa da si pročitao njegov post, u kojem kaže da su prometna i knjižica vozil na njegovo ime.... :jesus: :LOL: Čini mi se da ti u zadnje vrijeme koncentracija nije baš na nivou, pogotovo kad trošiš pare. :mrgreen:

:shock: Sad me već zabrinjavaš..

Review mog posta..

Znači kupio si registriran motor i napravio prijepis. - odnosi se na razdoblje od prije cca god dana
Sad je istekla rega i ideš ju produžiti. - potvrđujemo da je otprije prepisano i da sad ide samo produljenje
Da li se to vozilo po prvi put rega, znači nova knjižica nova tablica ili samo produljuješ postojeće? Znači da li je 1+1=3 ili je 2+2=4 . - ironičan upitnik jer se odgovori već znaju...

Šta ti se upalilo? Možda fi na drekecu...

:LOL: :jesus:
 
Pratim.... :paper:

Zapravo, odustajem. :mrgreen:
 
dovla said:
:shock: Sad me već zabrinjavaš..

Review mog posta..

Znači kupio si registriran motor i napravio prijepis. - odnosi se na razdoblje od prije cca god dana
Sad je istekla rega i ideš ju produžiti. - potvrđujemo da je otprije prepisano i da sad ide samo produljenje
Da li se to vozilo po prvi put rega, znači nova knjižica nova tablica ili samo produljuješ postojeće? Znači da li je 1+1=3 ili je 2+2=4 . - ironičan upitnik jer se odgovori već znaju...

Šta ti se upalilo? Možda fi na drekecu...

:LOL: :jesus:

Ako ima dokumente onda je bilo registrirano, u registracijskom listu uvijek upisuješ datum prve registracije. I taj je uvijek isti i samo jedan.  :jesus: To je kao da imaš curu koja svakom novom govori da je nevina. Kuiš? :mrgreen: Nadam se da te nisam pogodio primjerom. :LOL:
 
Čekaj jel moguće da se cijela filozofija napravila od produljenja registracije? :shock:
Ja uopće ne znam šta ti pričaš.. E sad jel to od ovog filma na novoj tv ili od one teme alkoholizaN, ne bih znao...
:shock:
:LOL:

 
Meni diskusija pomogla. Riješio nedoumice :)
 
Hvala.
Ma tu sam ja već dugo, al samo čitam. Nemam puno za reći :)