Prvi motor

matea61738

New member
Zanima me, isplati li se kupiti motor za svakodnevnu vožnju do škole/faksa na (studentski) kredit, koliko bih otprilike koštao motor za tako nešto, i koje motore preporučate, ja sam se zainteresirala za kawasaki ninja 400, ali naravno da to nije jedina opcija već motor koji se meni sviđa
 
Zanima me, isplati li se kupiti motor za svakodnevnu vožnju do škole/faksa na (studentski) kredit, koliko bih otprilike koštao motor za tako nešto, i koje motore preporučate, ja sam se zainteresirala za kawasaki ninja 400, ali naravno da to nije jedina opcija već motor koji se meni sviđa
I to je to, najvažniji kriterij kod motora, kupi ga i uživaj u vožnji, sve drugo što kupiš ti neće biti tako drago bez obzira što ti ovdje napisali, sviđa ti se kupuj i svaka vožnja će ti biti gušt i užitak.
 
Jbt nisam skuzio da je zensko...bok Matea, ja "vozim" Ducati
 

Attachments

  • e02a39bc1a90891dc89669d5de27fdf2.gif
    e02a39bc1a90891dc89669d5de27fdf2.gif
    94.2 KB · Views: 0
Ti si ovdje mislila dobiti koristan savjet😮‍💨 (čast izuzecima). Malo googlaj i vjerujem da ćeš doći do odgovora sama. Ako pogriješiš, to je tvoja greška, prodaš i ideš dalje. Hrpa ovdje će ti reći "pusti to, nije to za tebe i sl", zaboravljajući da su i oni bili u tim godinama. I da, reći će "tada je bilo drugačije..bla,bla." Svako vrijeme nosi svoje specifičnosti, tako i ovo. Vi ćete se prilagoditi tome kao i mi tada, i isto kao i mi napraviti po svome učeći iz svojih grešaka (kao i mi). Sretno!