Prvi odlazak na stazu...

Pedrosa

New member
Znači zanima me kad je slobodan trening,kako to ide?
Kako sa boxevima,šta je s nama koji nemamo svoje boxeve,di budu parkirani motori,kome se plaća za stazu,kako sa benzinom itd.
Ako bi netko mogao napraviti nekakav tutorial,molio bih samo da se tema ne zaspamma i ne šalje u Birtiju,hvala  :wink:
P.S.Vozim RS 125,ko Shokrefumi  :mrgreen: ,motor je apsolutno serijski,niš nije promijenjeno,ne smatram se super vozačem a pogotovo na Grobniku ne znam di treba kočit,ne znam putanje itd. pa me zanima koliko to smeta ostalim vozačima da sad nebi bio dežurna smetnja tamo kad se okušam na stazi a čini se da je to sve prije pa bi eto volio znat sve prije sudnjeg dana  :wink:
 
motori svima stoje tam uz stazu ispod tribina,
za stazu platiš tamo di piše kasa
a benzinska mislim da još ne radi gore pa bi si trebo ponest u karnisteru
 
slobodan trening - 250 kn
trening na Happeningu - 550 kn
rekreativna na Happeningu - 150 kn
 
triple_9 said:
ja bi takodjer volio probati voziti na stazi ,nadam se da  cu ove godine to i ostvariti. 8)

kad jednom probas vise nebus iso na krrndiju :mrgreen: (y)
 
mato said:
motori svima stoje tam uz stazu ispod tribina,
za stazu platiš tamo di piše kasa
a benzinska mislim da još ne radi gore pa bi si trebo ponest u karnisteru
Eto,to me zanimalo...a što se sporosti tiče,šta s tim?  :misli:
Jel su se vozili na slobodnome kad ljudi koji se ni ne naginju previše,čisti rekreativci koji su došli probat stazu?
Da ne budem baš najgori  :(
 
PEDROSA said:
Eto,to me zanimalo...a što se sporosti tiče,šta s tim?  :misli:
Jel su se vozili na slobodnome kad ljudi koji se ni ne naginju previše,čisti rekreativci koji su došli probat stazu?
Da ne budem baš najgori  :(

moj savjet ti je da prvo odes na rekreativnu i cisto prvo vidis kak staza izgleda, pa si kasnije uplati trening (y)
 
PEDROSA said:
Eto,to me zanimalo...a što se sporosti tiče,šta s tim?  :misli:
Jel su se vozili na slobodnome kad ljudi koji se ni ne naginju previše,čisti rekreativci koji su došli probat stazu?
Da ne budem baš najgori  :(

na rekreativnu odi onda za pocetak. da upoznas stazu.. vozi se laganini, zabranjeno preticanje..  (y) za pocetak
 
PEDROSA said:
Eto,to me zanimalo...a što se sporosti tiče,šta s tim?  :misli:
Jel su se vozili na slobodnome kad ljudi koji se ni ne naginju previše,čisti rekreativci koji su došli probat stazu?
Da ne budem baš najgori  :(
ma joj kakvih sve dođe vozit, nemoj se opterećivat s tim, sam vozi svoju putanju po zavoju i ne gledaj iza da se nekom mičeš jer onda sjebeš i sebe i njega,ovak kad ti voziš svoju putanju svako brži će te proć
a bili neki idioti prošle god i voze se jedan kraj drugog i pričaju, skoro sam se zabio u njih


DeeDee said:
na rekreativnu odi onda za pocetak. da upoznas stazu.. vozi se laganini, zabranjeno preticanje..  (y) za pocetak
ma kakva rekrativna, sad nek ode koji dan dok nema puno motora na stazi
 
mato said:
ma kakva rekrativna, sad nek ode koji dan dok nema puno motora na stazi

ili to sad dok nema jos puno motora (y)
 
Rekreativna ni u bunilu jer moj motor ne ide ništa na ciljnoj pa ću kočit ove iza...sutra dolazi stari,moramo porazgovarat za opremu uzet u mahu sve i onda kad ne bu bilo motora sam na stazi...Samo već 5 puta sam trebo na stazu pa uvijek nešto izleti pa se previše ni ne nadam iako kiptim u sebi,a i Siniši tek 15 dolaze odijela  :( ...
Samo me zanimalo čisto informativno cijela procedura da nebi došao tamo i blejao  :mrgreen:
 
PEDROSA said:
Rekreativna ni u bunilu jer moj motor ne ide ništa na ciljnoj pa ću kočit ove iza...

a kaj mislis da se na rekreativnoj juri po ciljnoj :wink:
nebi bio prespor (y)
 
PEDROSA said:
Rekreativna ni u bunilu jer moj motor ne ide ništa na ciljnoj pa ću kočit ove iza...sutra dolazi stari,moramo porazgovarat za opremu uzet u mahu sve i onda kad ne bu bilo motora sam na stazi...Samo već 5 puta sam trebo na stazu pa uvijek nešto izleti pa se previše ni ne nadam iako kiptim u sebi,a i Siniši tek 15 dolaze odijela  :( ...
Samo me zanimalo čisto informativno cijela procedura da nebi došao tamo i blejao  :mrgreen:

ma ne boj se rekreativne.. tu stvarno imas svakakvih motora.. polako se vozi!  :wink:
 
ma ak ideš prije 15og bumo ti king i ja posudili opremu, sam nam navečer plati pit
 
mato said:
ma ak ideš prije 15og bumo ti king i ja posudili opremu, sam nam navečer plati pit
Me nebu stara pustila bez mog odijela,ne vjeruje mi više ništa  :mrgreen:
2 king...a preko 100 se vozi na rekreativnoj...bez zaleta iz zagrebačkog sumnjam da bi ja mogo pratit ostale a i bezveze mi je dat 150 kn a da se ni ne nagnem  :wink:
 
evo, ovdje imas slike kako izgleda rekreativna ;)

http://www.motohappening.com/motohappening_24_picturezz/rekreativna%20subota/index.html
 
PEDROSA said:
Me nebu stara pustila bez mog odijela,ne vjeruje mi više ništa  :mrgreen:
2 king...a preko 100 se vozi na rekreativnoj...bez zaleta iz zagrebačkog sumnjam da bi ja mogo pratit ostale a i bezveze mi je dat 150 kn a da se ni ne nagnem  :wink:

stani na kraj kolone i nikom neces smetati.. ne daj se smesti.. ako zelis na stazu medju motore, slobodno odi u rekreativnu!  (y)
 
PEDROSA said:
Me nebu stara pustila bez mog odijela,ne vjeruje mi više ništa  :mrgreen:
2 king...a preko 100 se vozi na rekreativnoj...bez zaleta iz zagrebačkog sumnjam da bi ja mogo pratit ostale a i bezveze mi je dat 150 kn a da se ni ne nagnem  :wink:
ma može se pratit sa 125 još budu spori na ravnom,ak je nike sa skuterom išo onda možeš i ti, išo sam ja,a možeš se i nagnut, al jebo rekreativnu :mrgreen: