prvi se pamte

c2h5oh

Active member
eto i ja sam napravio prvi pravi djir sa svojom stropotaljkom.

nakon sto se cura bunila da je motor zlo i da ne kupujem nesto sto nema 1 tonu pleha i 4 kotaca. uspio sam ju razuvjeriti tako da se sjela na sic i odvezla 5-6 km. e pa tako je i ona zavolila voznju na 2 kotaca i odlucili smo otic na aeromiting u Varazdin. Buduci da mi je posao vezan uz avione ovo je bila idealna prilika da se spoji ugodno sa korisnim :)

vozilo : Zongshen 200 ccm
destinacija : aerodrom Varazdin.
ruta : Zagreb-Sesvete-Zelina-Marof-Varazdin i isto tako nazad.


nazalost nemam puno slikica stajanja i slicnoga, rutu smo odvezli u jednom komadu pa imam slike samo aviona i nesto malo Varazdina dok smo ubijali vrijeme.

slikice su radjene klasicnim obicnim digitalcem pa nisu bog zna kaj.
ali malo da dobijete dojam.

P1010468.jpg

vozilo i vozac :p

P1010465.jpg

formacija pilatusa

P1010459.jpg

P1010456.jpg



od aviona bilo je svega. Gripen, Nasa formacija pilatusa, cessna citation, red bull-ovi aerobatski avioni, padobranci, mi6 (helici). ono prva liga.


za ostale slikice pogledajte album (cisto da ne uploadam sve slike ovdje)
http://s235.photobucket.com/albums/ee318/mmesicek/aeromiting/
 
c2h5oh said:
eto i ja sam napravio prvi pravi djir sa svojom stropotaljkom.

nakon sto se cura bunila da je motor zlo i da ne kupujem nesto sto nema 1 tonu pleha i 4 kotaca. uspio sam ju razuvjeriti tako da se sjela na sic i odvezla 5-6 km. e pa tako je i ona zavolila voznju na 2 kotaca i odlucili smo otic na aeromiting u Varazdin. Buduci da mi je posao vezan uz avione ovo je bila idealna prilika da se spoji ugodno sa korisnim :)

vozilo : Zongshen 200 ccm
destinacija : aerodrom Varazdin.
ruta : Zagreb-Sesvete-Zelina-Marof-Varazdin i isto tako nazad.


nazalost nemam puno slikica stajanja i slicnoga, rutu smo odvezli u jednom komadu pa imam slike samo aviona i nesto malo Varazdina dok smo ubijali vrijeme.

slikice su radjene klasicnim obicnim digitalcem pa nisu bog zna kaj.
ali malo da dobijete dojam.

P1010468.jpg

vozilo i vozac :p

P1010465.jpg

formacija pilatusa

P1010459.jpg

P1010456.jpg



od aviona bilo je svega. Gripen, Nasa formacija pilatusa, cessna citation, red bull-ovi aerobatski avioni, padobranci, mi6 (helici). ono prva liga.


za ostale slikice pogledajte album (cisto da ne uploadam sve slike ovdje)
http://s235.photobucket.com/albums/ee318/mmesicek/aeromiting/

Mislio sam da si kupio motor!  :LOL:
Šala...