PTT Thailand Grand Prix

Ajd moju zafrkanciju na stranu.
Mark je ponovo prvak i eto kome drago kome nije.Samo mi je drago iako mi nisu dragi  :mrgreen: Dukci  i Dovi,ima muda ali mu fali ludost Marka.
Kad bi jos Suzana skinula blokadu sreci nikad kraja  :jesus:
 
Tko je rossijevih godina možda razumije što mu sada taman fali taj zadnji skos  :D
Staza baš izgleda obečavajuće za dobre trke.
Pravi je dovi ali mu fali ono akrobatsko žongliranje MM-a, koje niko drugi nema.
 
markookram said:
Ovaj puta Dovi nije uspio nadmudriti glupana  :(
                                                                                                                                                                                          i  tako  već  treću  godinu  uzastopno  nikako  da  nadmudre  glupana , guzičara .  nije  mi  jasno  kako  je  takav  u  evo  6.  sezoni  GP - a  nadomak  5.  tituli  :neznam:
 
A ne ne , izveslao ga je ove godine ko niko nikoga ... Ali ovaj puta nije ... Što znači i da majmuni uče  :mrgreen:
 
Cirkusant akrobat uz svu svoju brzinu ima i jednu vještinu više. Asa u rukavu. Ne moš mu ništa.
Moto2. Bagnaia i Olivera. To je lijepo za gledat. Dečki su stvarno moćni. Sve, na nož, po boku, dodiri, i uvijek isprika ako je zeznuo, poštovanje, čestitaju si. Samo da neko onim komentatorima na SK objasni da ih se sat vremena jadne gotovo ništa nije čulo. Pričaju sami sebi. Studio za pet.
 
bogen said:
                                                                                                                                                                                          i  tako  već  treću  godinu  uzastopno  nikako  da  nadmudre  glupana , guzičara .  nije  mi  jasno  kako  je  takav  u  evo  6.  sezoni  GP - a  nadomak  5.  tituli  :neznam:
Ostavi se tipkovnice i u'vati se utega.
Manje pameti triba.
 
Nadmudrivanje i trikovi se adaptiraju lako, kad imas resursa u desnom zglobu, ako ih nemas i trikovi su ti jedini spas, onda si drugi i nadolje.
 
Bojim se da smo, sad sam već siguran,  opasno upali u eru Marqueza  :misli: koji je i u ovom posljednjem zavoju dokazao da je "simply the best" ...
Ako i zanemarimo ona preticanja u posljednja dva -tri kruga i pogledamo samo posljednji zavoj , rekao bi da je Dovi imao daleko bolju situaciju za ubrzanje do ciljne crte, otišao je šire, luk veći, motor ispravniji ...no Marquez je ipak iz gotovo ležečeg položaja navrnuo gasčinu i ko torpedo ubrzao do cilja...gotovo nemoguće, pomislio sam da će proklizati, odletit u zrak , no nije jbg ... zašto i kako -neznam.....po logici stvari trebao je poletit ko JLo, a na kraju prvi....champ  (y) (y) (y)

Ako slijedeće godine Lorenzo ne unese nemir u Hondine boksove i nanese malo grinte Marquezu  :ujaja:, bit će ovo i dalje njegova dominacija ... možda čak do "decime" ... naravno pod uvjetom da se nedgje ne skrši malo žešće, previše je zasad sreće u tim njegovim padovima, kao mačka ... i neka je tako, nitko mu ne želi zlo, ali i tim sretnim završecima može doći kraj i završiti sa kakvom jačom ozljedom, dužim oporavkom, a onda ...ode sezona samo tako.. no zasad je sve na njegovoj strani... svi su jednostavno pripitomljeni  :yes: ... Rossi se umirio, a MM je shvatio da je najbolje odmah pobjeć i ne imati posla sa Valetom jer samo može škoditi.... JLo sam sebe izbacuje iz priče... ostao je samo Dovi s kojim MM očigledno uživa u nadmudrivanju  :macevanje: ... ostali mu nisu zasad ni do koljena...rekli bi nekonkurentni ...
Još malo dalekog istoka pa Valencija :wink: ... pobjednika već znamo ...  (y) (y) 
 
Glaky said:
Zašto bi Lorenzo bio bolji od Pedrose?
Zato jer je.
Da, još jedino možemo vidjeti Dovija da se bori s MM-om. I eventualno JL-a, ako je stvarno divan sunčan i lijep dan.
Ma MM je usavršio jedan dosad neviđeni state od mind. Na motoru je kao akrobat na žici. Svi su drugi na rubu - na rubu. Vise i riskiraju. On je doma kad kotač izgubi kontrolu. Pleše. To smo još nekako znali vidjeti sa zadnjim kod Stonera i nekih. Ali kad prednji krene, svi su out of control. Osim njega.
Pričam sad napamet, baš ću popodne pogledat ponovo, ali ne bi rekao da je Dovi imao više šanse. Možda je imao širu putanju ali nedobar ulazak. Nerado priznam, ali slažem se da ga je MM ovdje psihički odradio. Taktički bolje odradio - kad treba prestići.
 
zagrepcan said:
Zato jer je.
Da, još jedino možemo vidjeti Dovija da se bori s MM-om. I eventualno JL-a, ako je stvarno divan sunčan i lijep dan.
Ma MM je usavršio jedan dosad neviđeni state od mind. Na motoru je kao akrobat na žici. Svi su drugi na rubu - na rubu. Vise i riskiraju. On je doma kad kotač izgubi kontrolu. Pleše. To smo još nekako znali vidjeti sa zadnjim kod Stonera i nekih. Ali kad prednji krene, svi su out of control. Osim njega.
Pričam sad napamet, baš ću popodne pogledat ponovo, ali ne bi rekao da je Dovi imao više šanse. Možda je imao širu putanju ali nedobar ulazak. Nerado priznam, ali slažem se da ga je MM ovdje psihički odradio. Taktički bolje odradio - kad treba prestići.

Dobro si opisao Marqueza. Bori se protiv boljih strojeva i dobija. Gdje je onda mjesto Lorenzu? Bolji od Pedrose.. 4.? 5? Iza Yamaha ako se poprave?
 
Glaky said:
Dobro si opisao Marqueza. Bori se protiv boljih strojeva i dobija. Gdje je onda mjesto Lorenzu? Bolji od Pedrose.. 4.? 5? Iza Yamaha ako se poprave?
Jedno od zanimljivijih pitanja za 2019. Neću nagađat nego čekat i guštat :)
 
Glaky said:
Dobro si opisao Marqueza. Bori se protiv boljih strojeva i dobija. Gdje je onda mjesto Lorenzu? Bolji od Pedrose.. 4.? 5? Iza Yamaha ako se poprave?
Ne bi baš rekao da ima boljih strojeva od Honde. Honda je uz Ducati trenutno najbolji stroj. A sa Marquezom je dobitna kombinacija. Nažalost za druge.