puch 50

veliki

New member
Neznam dali to spada pod skutere :misli: ali danas mi dolazi stari puch od 50 ccm. Zanima me dali neko ima kakve djelove za njega i di se upitia za to. :misli: :misli:
tnx
 
Velim da danas dolazi i još neznam u kakvom je stanj ali po pričama od tipa koji mi ga dostavlja, veli da nije uništen i čak možda u voznom stanju..neznam.. :misli:
Zanim me samo dali ima djelova za taj motorček i kakav je za vozit??
 
veliki said:
Velim da danas dolazi i još neznam u kakvom je stanj ali po pričama od tipa koji mi ga dostavlja, veli da nije uništen i čak možda u voznom stanju..neznam.. :misli:
Zanim me samo dali ima djelova za taj motorček i kakav je za vozit??
Za vozit je lagan, ak ti nekaj rikne i ak nejde imaš 2 pedale i klačiš  :LOL:
Tu kod mene ima puno onih Puch Pony Express, mislim isto 50ccm, ovak ko ovaj dole na slici samo imaju još i pedale, pa kad dopeljaš slikaj ga pa ti bum rekel dal imam dijelova za to. Ak je ovakav gore Puch pony onda imam dijelova, za još 2 motora sklopit takva ;)

ca-main.jpg
 
Misdlim da je to onaj kaj ima iza ispod sica rezervoar..
 
ima djelova za njega,bile su problem klipnjače jer nisu pasale od tomosa,al sada i njih mogu nabaviti,on ima aluminijski cilindar,pa se nemože bušiti,ako nemožeš naći dobar polovni,onda staviš gore od tomosovog automatika,i samo prilagodiš prirubnicu za karburator.......i auspuh!!
samo,imaš i dvije vrste tog,što ima rezervoar ispod sjedala,jedan ima zadnje amortizere,drugi nema......
 
Došao je jučer i ima zadnje amortizere.
Pali na guranje jer nema pedale :LOL:
Baš je zakon...
Jedino nema originalni sic,,ima ko??
 
ako ima amortizere,onda ima i drugačiji blok kod kvačila......sjedalo sam imao negdje,pa pogledam.......
 
Ah puch, kad se sitim moga crvenog ljubimca  :mrgreen:

Možda imam još negdi u garaži, klip prstenove i karburator :misli:
 
Imam ja 2-3 pucha sa rezervarom ispod sica, u sisanu kod Pule, tamo sam prije zivio i pustio to negdje u boski da lezi, mozda bi se nasli još tamo.
 
jao kad ovo čitam dođe mi opet da sidnem na tu zvjer,koju sam ima i vozija prije punih 25 godina ....