Puch pony expres

trop

New member
da se prisjetimo ( moje godište i okolica ) sa čime smo se počeli vozikati po dvorištu.

bilo je to davno,davno u neka druga dobra stara vremena

upravo sam složio jednu takvu "makinu"


 
Kad se toga sjetim - 1985.g., svima starci pokupovali automatike, a ja jadnik vozim zelenog puch-a za kojeg sam dal pojačalo :mrgreen:
 
da nebi mislili da je takav bio i pred par godina......

evo u kakvom stanju je bio.......... :D



 
ja sam ko klinac imo 2 komada.

jedan zuti i jedan trula visnja... poslje toga sam dobio matika ali isli su oni jbt... 60 samo tako.

jucer sam bas bacio neke djelove od njega pa tako i ramu...

btw...

imam ti novi novcati cilindar i glavu za pucha... ako trebas, poklanjam :)
 
nemoj bacati djelove od takvih "makina" ...........  meni će sve to trebati.....

ubit će me žena ako ovo pročita!!!!!!

nagovaram čovjeka da mi pokloni jednog starog remenaša a ako uspijem trebat će mi cilindar.
 
a jebemu da si se barem prije javio... bacio sam kompetnu ramu.... 3 felge, zaribanu radilicu sa paljenjem i nogare...

rama je jos dobra (malo zahrdala iz vana ali to samo izsmirglas)... ako zelis uzet jos stoji u konetnjeru glomaznog otpada u ulasku u ulicu

:mrgreen:

ako oces to uzet produzis odma po cilindar i glavu
moza bih jos nekaj iskopo :misli:


e da, i flege su dobre...
 
e da je baba cura......... :D

mene zanimaju samo što starije skalamerije......... :starac:
 
trop said:
evo u kakvom stanju je bio.......... :D

dobro si ga uredio (y)  ..nego kakva se ono honda nazire u pozadini  :mrgreen:  cb, four :misli: jel to rashodovano ili će i to na pank :D
 
evo ja ti isto poklanjam

ramu sa nesto dijelova

glava,klip bar mislim,
neda mi se icć gledat sad

znam da nema aspuha, karika,fregazera i kaj ja znam cega još

i to je onaj model kaj se je palil na guranje bez pedala

javi se da se dogovorimo

 
pucha je imal moj prijatelj iz osnovne škole, tj. njegov otac i na njemu sam napravil prve kilometre na "motoru", to je bilo tamo negdje pod kraj 80-ih. ustvari taj puch je razlog, na neki način, kaj volim motore sve do danas, legendarni motor i puno bolji od tomosa iz tih vremena (y)
 
dobro si vidio grga, zbilja je honda cb 400 four koja čeka na red, jer je prije nje tomos T12.............. :D
 
BeLa-Vg said:
a jebemu da si se barem prije javio... bacio sam kompetnu ramu.... 3 felge, zaribanu radilicu sa paljenjem i nogare...

rama je jos dobra (malo zahrdala iz vana ali to samo izsmirglas)... ako zelis uzet jos stoji u konetnjeru glomaznog otpada u ulasku u ulicu

:mrgreen:

ako oces to uzet produzis odma po cilindar i glavu
moza bih jos nekaj iskopo :misli:


e da, i flege su dobre...
cilindar od pucha?
ja bi trebao
 
:misli: Hm... Moj prvi motor...


Trenutno ne radi, prek koje 4 godine mi krepala mašina. Pukla karika i oštetila cilindar.


U planu su druge felge, imam jednu radilicu s novim ležajevima, također sam zamijenio u oba ležaja na pogonskom vratilu.




LEDice....  :mrgreen:


I poigravao sam se malo na jednom starom bloku motora, pokušat ću stavit BT cilindar gore. Samo tko će to voziti...  :LOL:
http://img157.imagevenue.com/img.php?image=60074_Prelj_122_720lo.JPG
http://www.tomos-riders.com/index.php?action=dlattach;topic=1318.0;attach=764;image
 
na takvoj sam se pili i ja učio voziti, a i točkarati na zadnjaku i izlomio se par puta!!!!!!!!!!!!!!  :polomljen:
Imam ga još u garaži s dosta djelova, mnogi su ga htjeli uzeti ali nema!! uspomena je uspomena!!!! nema cijene takvo što još ako je u voznom stanju kao mnogi koji ga imaju!!!  (y)