PUKAO MI REZERVAR!!!

GePeZe

Well-known member
Pukao mi prsten oko pipe koji je od plastike,a i cijeli rezervar je plastični. Taj prsten se neda skinut probali smo skinut pa smo ga još bolje strgali. Jel zna ko kak to zakrpat, ili ko to radi? Ja i stari smo to sad zaljepili karburundungom, sad se još suši, sam mi je jedino frka jel bude to benzin otopio. Inače to ljepilo kad sestegne je ko plastika. MOLIM POMOĆ!
 
Mali oglasnik u ruke i pogledaj tko u tvojoj blizini krpa plastiku, bitno je samo da su plastike iste vrste i držat će....
 
Da ja sam i došao ovdje da pitam jel ko zna, rješenje i jel zna ko koga ko to radi, da si skratim muke. 8)
 
Još kad ti nebi bilo teško napisati lokaciju u profil, možda bi ti netko i konkretno pomogao :evil:
 
TONAMOTO u Buzinu je riješenje - SIGURNO!!!
 
shonyo said:
MadRider said:
Pukao mi prsten oko pipe koji je od plastike,a i cijeli rezervar je plastični. Taj prsten se neda skinut probali smo skinut pa smo ga još bolje strgali. Jel zna ko kak to zakrpat, ili ko to radi? Ja i stari smo to sad zaljepili karburundungom, sad se još suši, sam mi je jedino frka jel bude to benzin otopio. Inače to ljepilo kad sestegne je ko plastika. MOLIM POMOĆ!

Probaj u Bjelovaru.Ne znam kak se tip zove,ustvari ne sjećam se... :mrgreen: Ali pogledaj na http://www.djubre.com
Imaš tamo broj telefona,pa nazovi.Tip radi sve!

E baš ti fala! To je onaj tip šta je napravio onaj čoper, što je u Caffe baru Choper. Ma danas sam poslije 3 dana sušenja karburundunga nalio benzin, i ne curi zasad, vidjet ču ujutro, jer se bojim da benzin ne otopi ljepilo.
 
MadRider said:
shonyo said:
MadRider said:
Pukao mi prsten oko pipe koji je od plastike,a i cijeli rezervar je plastični. Taj prsten se neda skinut probali smo skinut pa smo ga još bolje strgali. Jel zna ko kak to zakrpat, ili ko to radi? Ja i stari smo to sad zaljepili karburundungom, sad se još suši, sam mi je jedino frka jel bude to benzin otopio. Inače to ljepilo kad sestegne je ko plastika. MOLIM POMOĆ!

Probaj u Bjelovaru.Ne znam kak se tip zove,ustvari ne sjećam se... :mrgreen: Ali pogledaj na http://www.djubre.com
Imaš tamo broj telefona,pa nazovi.Tip radi sve!

E baš ti fala! To je onaj tip šta je napravio onaj čoper, što je u Caffe baru Choper. Ma danas sam poslije 3 dana sušenja karburundunga nalio benzin, i ne curi zasad, vidjet ču ujutro, jer se bojim da benzin ne otopi ljepilo.

Otopilo bude ti, prije ili kasnije
 
Mi smo to radili poliesterskom smolom i to je bilo ok.....
 
MadRider said:
A rs250 said:
Mi smo to radili poliesterskom smolom i to je bilo ok.....
8)

E jel ta poliesterska smola, žute boje, jel se mješa od dvije komponente?
Jest dvije komponente smola i ucvrscivac a ima i mata (to su ti one dlake)Smola i ucvscivac se pomjesaju pa se dobro natopi mata i onda postavis.A moze se koristiti i bez mate samo dobro ocisti da nebude masno i bit ce ok
 
A rs250 said:
MadRider said:
A rs250 said:
Mi smo to radili poliesterskom smolom i to je bilo ok.....
8)

E jel ta poliesterska smola, žute boje, jel se mješa od dvije komponente?
Jest dvije komponente smola i ucvrscivac a ima i mata (to su ti one dlake)Smola i ucvscivac se pomjesaju pa se dobro natopi mata i onda postavis.A moze se koristiti i bez mate samo dobro ocisti da nebude masno i bit ce ok

Ma evo ima već jedno tjedan dana kak sam s tim zaljepio, tri dana se sušilo i evo nekih 4 dana je benzin u rezervaru i nepušta još, vozio se još nisam jer je malo hladno vani. E jel ta poliesterska smola žute boje? Ja sam zaljepio s tim poliesterom sam mi je stari reko da se to zove karburundung.
 
Polisterska smola moze biti u vise boja ja sam imao zutu i zelenu a ima i jos vrsta,ma vazno je da to bude ok