"punim gasom u zonu smrti" by moto klub

Damir

New member
...tako glasi naslov članka u novom moto klubu...pa u nastavku piše:"Pri 347,4kmh svakom bi normalnom čovjeku najvjerovatnije stalo srce ili bi ostao oduzet od šoka.Svatko osim vozača u moto gp."

...ja ne znam da li stvarno u ovoj državi nema dovoljno zatucanih i ograničenih ljudi sa milion glupih predrasuda koje nam se na kraju krajeva odražavaju na život kroz zakone koji ti isti ograničeni debili donose..ko da nema dovoljno baba i starih prdonja koji bi najradije ukinuli sve motore,ograničili brzinu na 80kmh jer misle da je sve iznad toga nepotrebno i opasno i koji smatraju svakog ko se vozi brže od 100kmh neodgovornom budalom...
...zar uz sve to nam treba neko prodavat ovakve baba roga priče za malu djecu..na 347 umiremo od šoka,a na recimo 386 se recikliramo...od ovakvih gluposti mi odmah proradi probava...ovakav naslov može složit samo neki debil koji očito nije bio ni blizu 347kmh,a čini mi se ni puno manje...jer da je bio onda bi znao da iznad 300kmh ne žive duhovi,nema tunela i ne umire se od zastoja srca...debil
 
Ma mulci!!!
Sjećam se dok mi je u srednjoj profa iz bilogije rekla da bi se normalan ćovjek onesvjestio kad bi se vozi 300kmh naprimjer u bolidu formule 1, ja sam odmah reko da bi se ja sigurno vozi u bolidu i na motoru 300 i da mi ne bi srce puklo i tak to, ali ne, kaj ja kao znam....
Ku... oni znadu :!: :!:
 
To je postigao Loris Capirosi na Ducatiu. I on sam je rekao da sama brzina nije uopce nikakav problem vec pravovremeno i kasno kocenje.

Al su oni rekli da to i nije cudo za jednog prof. vozaca moto gp-a, ali da bi valjda normalni ljudi umrli. :palacdolje:

Gotovo da bi se tak mogao shvatit njihov text! :?:

Pa motoklub je samo specijalno izdanje autokluba, pa onda i nje čudno kaj tak pisu... :tomato:
 
uaaaaa uaaaaaa
 
jebate , pa to sam danas čital , ja sam i malo povjeroval , jer nikad nisam vozil brže od 170km/h :oops: :oops: :oops: . jedino kad me jedan luđak prepelal na R1 210 kroz selo gdje je ograničenje 50 (jebate pa nisam mogel disati , valjda zbog loše kacige). Znam da su mi frendovi govorili kak su se furali na R1 po aerodromu u Varaždinu i to oko 305 , a da nisu dugo mogli izdržati zbog adrenalina il slićno... Mi može ko reć kakvi je osjećaj se vozit na 300 i više?
 
ne znam dali su ti debili culi za pilote ili se vozili u avionu
 
Sigurno niko ne moze to rjecima opisat... sigurno je osjecaj jedinstven i fenomenalan, al ovo gore je sigurno pretjerano.. :LOL: koja ideja..
 
burnout said:
j. Znam da su mi frendovi govorili kak su se furali na R1 po aerodromu u Varaždinu i to oko 305 , a da nisu dugo mogli izdržati zbog adrenalina il slićno...
ma nemas di dulje drzat 300 na aerodromu u vz. mos pilu rezvuc na 3 glave i polako pustaj gas da ti nebude pista prekratka. na 300km/h u sec preletis ca. 90 metara
 
Beeblebrox said:
ne znam dali su ti debili culi za pilote ili se vozili u avionu

a cuj, ovo je ipak u zraku i pod kabinom.. sigurno da je na motoru riskantnije a samim tim i uzbudljivije.. ne znam u biti.. malo logiciram
 
burnout said:
j Znam da su mi frendovi govorili kak su se furali na R1 po aerodromu u Varaždinu i to oko 305 , a da nisu dugo mogli izdržati zbog adrenalina il slićno... Mi može ko reć kakvi je osjećaj se vozit na 300 i više?
A možda nisu izdržali jer su sanjali, prolazim pokraj tog aerodroma jednom tjedno i baš mi se ne ćini dovoljno velik za takve vožnje, nije to neki ogromnji komad piste :!: :!:
 
Fire Breath said:
Beeblebrox said:
ne znam dali su ti debili culi za pilote ili se vozili u avionu

a cuj, ovo je ipak u zraku i pod kabinom.. sigurno da je na motoru riskantnije a samim tim i uzbudljivije.. ne znam u biti.. malo logiciram
odi u zagareb na lucko u neki manji avion pa ces vidjet kaj je pod kabinom.
kad se strmopizdi dole bubrezi stizu za tobom nakon 5 minuta ,a zeludac ti je u ustima
Riskantnije ??
Opcija da prezivis jedno ili drugu ako neko zezne stvar .....hmmm...mislim da nema opcije
:mrgreen:
 
Beeblebrox said:
odi u zagareb na lucko u neki manji avion pa ces vidjet kaj je pod kabinom.
kad se strmopizdi dole bubrezi stizu za tobom nakon 5 minuta ,a zeludac ti je u ustima
:mrgreen:

bil sam u manjem avionu, peljal sam se 500 :mrgreen: :mrgreen:
i to je meni nekaj skroz drugo... :wink:
 
Fire Breath said:
Beeblebrox said:
odi u zagareb na lucko u neki manji avion pa ces vidjet kaj je pod kabinom.
kad se strmopizdi dole bubrezi stizu za tobom nakon 5 minuta ,a zeludac ti je u ustima
:mrgreen:

bil sam u manjem avionu, peljal sam se 500 :mrgreen: :mrgreen:
i to je meni nekaj skroz drugo... :wink:
i nije ti stalo srce jelda??
:wink:
 
Beeblebrox said:
Riskantnije ??
Opcija da prezivis jedno ili drugu ako neko zezne stvar .....hmmm...mislim da nema opcije
:mrgreen:

pa definitivno je na motoru pri 300 riskantnije (mislim pri tome na normalne ceste ne piste ili staze)... cuj u zraku ili prometu.. :?

nekak mi ovi previse ginu i pri 100 pa malo usporedjujem
 
BLADERIDER said:
burnout said:
j Znam da su mi frendovi govorili kak su se furali na R1 po aerodromu u Varaždinu i to oko 305 , a da nisu dugo mogli izdržati zbog adrenalina il slićno... Mi može ko reć kakvi je osjećaj se vozit na 300 i više?
A možda nisu izdržali jer su sanjali, prolazim pokraj tog aerodroma jednom tjedno i baš mi se ne ćini dovoljno velik za takve vožnje, nije to neki ogromnji komad piste :!: :!:

Čuj ja neznam , velim nikad nisam sam vozil prek 170 ... a kad me onaj fural 210 nije mi bilo svejedno... Mene sam zanima (zapravo se divim) kak se cure mogu dugo držati za tog zmaja? Il ih dečki tak napadno ne voze , il je mene ovaj spec štel splašiti i pokazati kak motor ide? A poslje toga par mjeseci kasnije je ftrgel peglicu s R1 , dan prije nego mi je trebal dati đir :?
 
ma joj, bacenih 20 kn taj moto klub...
dobro da ih nisam bacio :mrgreen:

nego, Capirossi kaze da nije neka razlika izmedu 330 i 347, samo da malo vise vjetar puse kad dignes glavu na kocenju :cool: