Purejet cilindar i klip

zasto u ponudi sportskih termo grupa ima 2-3 vrste kita?zbog toga sta je taj purejet uzas i niti uz tuning neide...
moze on stavit taj klip i cilindar ali samo stavit i nista vise,ali da bi to radilo onda treba jos nesto,a to je glava,e tu sad dolazimo do problema, nemoze stavit i glavu od modela sa karburatom jer purejet ima drugaciju glavu,a nemoze stavit ni glavu od purejet na cilindar koji je za karburator jer ne pase ta glava i taj cilindar...
 
malaguti said:
zasto u ponudi sportskih termo grupa ima 2-3 vrste kita?zbog toga sta je taj purejet uzas i niti uz tuning neide...

Zato jer je purejet problematičan.
Purejet ide, samo je sam tuning skup, i naravno ograničen si na malossi ili polini kit. (dakle za puno love mozes dobiti ono sto mozes za malo na karb-u)
No dobro..nekome je +10kmh puno, nekome malo..no sta se mene tice..neisplativo.
Ne moze se staviti samo klip i cilindar, portrebna je struja koja ide s malossi kitom ili ono sta ide na injektor što dolazi s polinijevim.

..btw treba mi pumpa benzina od ditecha ili purejeta.. :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
cilindar i klip pasu od obicnog...a glava ne....naravno.... :mrgreen:
pa tako reci,sad je on mozda stavio klip i cilindar a glavu od purejeta vari i udara sa cekicem :mrgreen: :mrgreen: jesi vidio kako sam ja to lijepo pojasnio 8) :mrgreen:
 
pa covjek je i pitao dali pase CILINDAR I KLIP od obicnog...na pure jet....I odgovor je da....to je bla sva mudrost.Nitko nije spominjao nikakvu glavu...ili ti mislis da ja mislim da je glava od obicnog ista kao i glava od pure jeta..... :? Imam godina viska...ali jos uvijek nesto kuzim.... :LOL:
 
Bollocks!! said:
Zato jer je purejet problematičan.
Purejet ide, samo je sam tuning skup, i naravno ograničen si na malossi ili polini kit. (dakle za puno love mozes dobiti ono sto mozes za malo na karb-u)
No dobro..nekome je +10kmh puno, nekome malo..no sta se mene tice..neisplativo.
Ne moze se staviti samo klip i cilindar, portrebna je struja koja ide s malossi kitom ili ono sta ide na injektor što dolazi s polinijevim.

..btw treba mi pumpa benzina od ditecha ili purejeta.. :mrgreen:
imam...nova...1000 kuna.... 8)
 
Bollocks!! said:
Trenutno naj jeftinija ponuda za novu pumpu, no nazalost za novu nemam love..
..striktno polovna.
znas i sam da su polovne pumpe te koncepcije riskantne(klipni sistem).....neka par puta zavrti na prazno...ode u klinac....Delikatne su do boli.... :palacdolje:
 
bmw m 5 said:
pa covjek je i pitao dali pase CILINDAR I KLIP od obicnog...na pure jet....I odgovor je da....to je bla sva mudrost.Nitko nije spominjao nikakvu glavu...ili ti mislis da ja mislim da je glava od obicnog ista kao i glava od pure jeta..... :? Imam godina viska...ali jos uvijek nesto kuzim.... :LOL:
ma ne mislim ja da ti imas godina viska ili da neznas,dobro ja znam da ti znas sve sta pase a sta ne bolje od svih nas, samo sam sam ja spomenuo i glavu da nebi decko kupio klip i cilandar a da nezna da mu to nece odgovarati sa glavom...
 
malaguti said:
ma ne mislim ja da ti imas godina viska ili da neznas,dobro ja znam da ti znas sve sta pase a sta ne bolje od svih nas, samo sam sam ja spomenuo i glavu da nebi decko kupio klip i cilandar a da nezna da mu to nece odgovarati sa glavom...
koliko sam ja skuzio...on zeli samo cilindar i klip promijeniti...znaci da ima pure jet kompletni..kojemu je iz tko zna kojeg razloga krepala termo grupa..Treba samo...tri brtve....i cilindar i klip( a sve pase od 50 ccm karb). Glava ostaje od pure jeta-postojeca..... (y) Mozda grijesim ??  :misli:
 
bmw m 5 said:
koliko sam ja skuzio...on zeli samo cilindar i klip promijeniti...znaci da ima pure jet kompletni..kojemu je iz tko zna kojeg razloga krepala termo grupa..Treba samo...tri brtve....i cilindar i klip( a sve pase od 50 ccm karb). Glava ostaje od pure jeta-postojeca..... (y) Mozda grijesim ??  :misli:
a ne ne,ja mislim da nece moci staviti glavu od purejet na taj cilindar...
 
hoce...jer su cilindri identicni....cak je i kataloski broj kad narucujes dijelove...isti....833 958...ako me pamcenje sluzi.... :misli:
 
frend je imao tj. ima jos purejet i nesto je radio oko toga i kaze da nije mogao stavit glavu :misli:
 
i kaj sad na kraju ispada od toga? znači na pureshitu ostaje sve orginalno i glava od njega samo bi cilindar i klip bili od modela sa karbom, nikakav tuning nije u igri