put na Moto GP,Brno!

Dek..Dadek

New member
8)
zna li itko kako i gdje kupiti karte za najbližu MOTO GP utrku?
mislim da bi vrijedilo gledati DOKTORA U ŽIVO,do jajaa :mrgreen:
 
Dek..Dadek said:
8)
zna li itko kako i gdje kupiti karte za najbližu MOTO GP utrku?
mislim da bi vrijedilo gledati DOKTORA U ŽIVO,do jajaa :mrgreen:

evo ti pa biraj

http://motograndprix.tiscali.com/en/motogp/calendar.htm?menu=calendar
 
u Assenu ti je najjeftinija karta 35 :evil:
 
Andreas said:
Grawe said:
ja idem u Brno, 20-22.8.

Koliko je karta? Kako ides?
Ako trosak sveukupnog pothvata ne bude pre velik mozda ces imat kompanjona.. :mrgreen:

...mislim da su karte podjednake na svim stazama,samo ovise o mjestu na stazi(tribine,startno ciljna ravnina itd.).Možda i ja zapalim gore :mrgreen:
 
karta je 50EUR sva tri dana.
Imas i VIP za 700EUR.
:mrgreen: :mrgreen:
idem s motorom.
500km gore 500km dole +/- 500 hehehe
 
Grawe said:
karta je 50EUR sva tri dana.
Imas i VIP za 700EUR.
:mrgreen: :mrgreen:
idem s motorom.
500km gore 500km dole +/- 500 hehehe

Ajd ond gr8! uklopit cemo to sa putom u Stockholm!!
woohoo :mrgreen:
 
Bilo bi dobro da ovaj topic iskoristimo za dogovor o mogucem coporativnom odlasku na tu trku.
:?:
 
Ja bio prosle godine u Brnu...hebeno je bilo...isli smo cetvorica autom i sve skupa nas je doslo svakoga po cca 100 €, s time da smo jos pokupovali neke majice, kape i sl. ali nismo isli u "Moulin Rouge" :? :mrgreen: ...dobio sam potpisane postere cijelog Kawasakijevog tima, vidio ih sve uzivo, bilo hrpa ljudi :D ...ako zelite postati cu slike...i tak, kaj da Vam velim, ako cu biti u mogucnosti idem ove godine ponovno...i bilo bi mi drago da idem s Vama... :oops: :mrgreen:

P.S. Ovo je moj 100ti post... :twisted:
 
nisam bio neko vrijeme prisutan na forumu,ali opet smo na početku :roll: .gdje u Zagrebu ili Hrvatskoj kupiti karte ?ima li uopće neka agencija koja sve to organizira?
ak nema,ajmo se dogovoriti za Brno.bilo autom ili motorom,pa da idemo.
juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Splico organizira odlazak u Italiju na GP! ako koga zanima neka ga nazove na 091/570 17 08
 
alo,ekipo,nadjimo se jedan dan i probajmo se okvirno dogovorit za put,jer 8 mj.će doći brzo.
Ko je za? :?:
 
Ja sam bio prošle godine u Brnu, bilo je opasno dobro.
Najjeftinija karta je 18 eura, pa 40 eura, itd
Htio sam ulovit vremena pa napravit reportažu s puta sa slikama i to, ali nikak.
Išli smo nas 4 s motorima, krenuli smo u četvrtak preko Balatona, Budimpešte, Gyora, Beča do Brna.
Tri noćenja (više nego pristojan smještaj), sa klopom (u restačima), cca 1800 km (benzin, vinjeta), izašlo nas je negdje oko 200 eura, +/- koji euro (suveniri nisu u cijeni).
Najveći problem bio je naći smještaj u Brnu ili okolici, jer oni tam i nisu baš orijentirani turizmu, a mi nismo imali opremu za kampiranje.....bilo bi dobro da neko ide i s autom..
Ove godine se već lagano ponovo počinjemo dogovarat, a planiramo možda produžit za još jedan dan....
Ako nekog zanima još koji detalj..pitajte
 
pa ne bi bilo loše da se dogovorimo pa idemo autom,bit će manji trošak,ja sam za tu soluciju.

Mrki,gdje se odsjeda i to?
Gdje kupiti karte? Ovdje ili tamo na licu mjesta?
 
2 Mrki> Mozda smo se onda i sreli negdje tamo...mi smo spavali u kampu...ste isli u Moulin Rouge...? :mrgreen: