put po novi motor by dva početnika

zvonko situm said:
imam ja jednog takvog kod kuče....

Pomislili bi da si i ti takav, ali spašava te ova druga polovica kaj ide u finale natjecanja  :mrgreen:
 
Coece, ludi ste ko shibe :naklon:
Kad sam u srednjoj bio, znao sam koji put i u 11. i 12. mjesecu ici motorom (45km u jednom smjeru), bitno je bilo da se samo sunce vidi  :mrgreen:
Kad sam dolazil do policajca onak krene dizat palicu i onda je spusti i gleda me ovakvim pogledom ->  :yikes:
Jbga, to su bili dani, imal 17godina koljena sjebo da se sam nisam mogel dizat kad bi cucnul  :mrgreen:
Sad nema sanse da se idem vozit ak uvjeti nisu idealni  :mrgreen:


Puno sretnih km i cestitam za ispit  (y)
 
dejvid said:
Svaka čast  (y)
Autobus nije dolazio u obzir, je li? hehe, svaka čast.
I to još bez vozačke, obojica ili? Treba nekad izazivati sreću  (y)
Ne kužim kako vas je policajac pustio dalje, a bez vozačke.
Da, obojica bez vozačke, a pustia nas je zato što smo mu priznali da idemo u Zagreb...Nemože nas ostavit usred gorskog kotara...
Meni je sutra ispit za "a" kategoriju, iako neću dobit "a" ako položim nego pitaj Boga što...
 
ludaci  :LOL: kroz gorski kotar u trapericama  :LOL: koljena ce vam biti jako zahvalna  :mrgreen:

al svaka vam cast..  (y)

 
ispit san briljira, a prehlada je evo nestala nakon 10  dana. motor je vani i samo ceka sunce da se malo zaigra :mrgreen: oduševljen sam
 
marko418 said:
ispit san briljira, a prehlada je evo nestala nakon 10  dana. motor je vani i samo ceka sunce da se malo zaigra :mrgreen: oduševljen sam

ČESTITAM  (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
jebi ga  :shock:a mladost ludost sad se ne misli na kolina ,reumu i takve zdrastvene probleme,neka mulci bravo (y)
 
Ak vam nije dosta smrzavanja, eno Darko skuplja ekipu za Elefanten
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,77902.125.html
Sigurno ste se zaželjeli još pustolovina. :mrhappy:
 
pozdrav od mene... i svaka vam dala.... pa i ona konobarica sa dobrom sisom ...  (y)

DSC00553.jpg
 
Bandit said:
Pomislili bi da si i ti takav, ali spašava te ova druga polovica kaj ide u finale natjecanja  :mrgreen:
29.11.1987 išli kolega i ja u beograd da kupim kawu z 1000 i naveče oko 8 sati krenuli kuči...kroz inje,maglu i debelo ispod nule... ma uginili smo od zimulje....ali kawa je dotjerana !!!
a sad ako je hladnje od +5...pošaljem nekog da mi upali auto da se ugrije dok ne krenem
 
zvonko situm said:
29.11.1987 išli kolega i ja u beograd da kupim kawu z 1000 i naveče oko 8 sati krenuli kuči...kroz inje,maglu i debelo ispod nule... ma uginili smo od zimulje....ali kawa je dotjerana !!!
a sad ako je hladnje od +5...pošaljem nekog da mi upali auto da se ugrije dok ne krenem

omatorio si .. :no:
 
strasilo said:
omatorio si .. :no:


Izmisli 5 kriterija u tri imat će stari mačak prednost,sto posto.
 
svake godine 1.1. ja sjednem na motor i nekud se provozam
tek toliko, 20,30 km da mi godina dobro počne
ali još nikad to nisam probao napraviti u trenirci i trapericama
svaka vam dala
 
ČESTITAM  :peace: :naklon: :naklon:SVAKA ČAST  (y) (y)