Put u Grcku, trenutna situacija

JosipSt

Member
Pozdrav, je li netko isao zadnjih mjesec dana u Grcku, kakva je situacija dole. Plan je motorom i obilazak dole. Iskustva? Sto posjetiti. S obzirom da je i njima gotova sezona
Svaki odgovor dobrodosao, brine me najvise trenutno stanje s obzirom da ne gledaju na hrvate dobrodoslo koliko sam razumio po clancima
 
Rekli bi englezi trash news!!
Ista kao što sam od poznanika iz Poljske dobio poruku da je pročitao da su BBB-i izboli i ubili 4-5 grka.
Eto tako.
 
  • Like
Reactions: hondimir
Di ces ti... odi priko Albanije do Bitole...Skopja...pojedi dobre Cevape i nazad priko Kosova...dobar,jeftin djir i svak te voli tuda di god prodjes il stanes...
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Obelyx and hondimir
Pozdrav, je li netko isao zadnjih mjesec dana u Grcku, kakva je situacija dole. Plan je motorom i obilazak dole. Iskustva? Sto posjetiti. S obzirom da je i njima gotova sezona
Svaki odgovor dobrodosao, brine me najvise trenutno stanje s obzirom da ne gledaju na hrvate dobrodoslo koliko sam razumio po clancima
Kraj 8og mj, par tjedana nakon pizdarije....granica Albanija - Grcka. Od same grcke policije dobil info da mogu uci, ako bas zelim, ali nije pametno. Koliko smo se uspjeli sporazumjeti, rekli su nesto kao "ne ocekuj zastitu policije ako dođe do kakve pizdarije"....
Albanska policija se cudila zasto nebi bilo pametno ici u grcku i nisu imali pojma o BBB-ovcima.
Da je bila grupa motora, vjerojatno bi usli. Samom mi se nije riskiralo....

Dobro Paf veli, zajebi grcku ove godine... :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Paf
Pozdrav, je li netko isao zadnjih mjesec dana u Grcku, kakva je situacija dole. Plan je motorom i obilazak dole. Iskustva? Sto posjetiti. S obzirom da je i njima gotova sezona
Svaki odgovor dobrodosao, brine me najvise trenutno stanje s obzirom da ne gledaju na hrvate dobrodoslo koliko sam razumio po clancima
Odi na peloponez,prouci ga malo,predivan je za voznju motorom...ja bio u 6 mjesecu,spavanje i klopa jeftinije nego kod nas,app placali za dvoje cca 25 eura,udeš iz albanije i picis do olimpije,onda odeš do crkve svete teodore,predicno,pa sparta,pa istocna obala,pa korint...mene je peloponez odusevio,bili 4 dana,pa zapicili za tursku,plan je opet otici,barem 7 dana
 
...frendovi bili prije dva tjedna,na moju preporuku ,bili na peloponezu i kazu da se vracaju opet slijedece godine
 
A plan je ici, sad malo me zabrinula situacija. Ali moglo bi se krenut. Pa sto bude bude, dok je na šake meni paše
 
...evo ti koja sa peloponeza
A plan je ici, sad malo me zabrinula situacija. Ali moglo bi se krenut. Pa sto bude bude, dok je na šake meni paše
ma nemaš frke,pa u te dane je bilo naših tirista dole kolko hoces,razgovarali sa njima,niko nije imo problema...jedino preporuka moja je da neidete u atenu,skupa je,guzva i nemas puno za vidjet
 
A plan je ici, sad malo me zabrinula situacija. Ali moglo bi se krenut. Pa sto bude bude, dok je na šake meni paše
Dobices Palicu,a ne šaku...i ostaces bez makinje...
 
Vidim da si iz ST.
Obavezno stavi veliku naljepnicu Torcide i 2-3 nalje sa prekriženim Mamičem i BBB, prevedi na čirilicu nalju ili zastavicu "Mrzim Dinamo" i nemaš beda.
Možda ti još i plate u kafani Uzo ili Metaxu.
Umalo zaboravih.
JAKO VAŽNO!!!!!
Ni slučajno ne naručuj "TURSKU kafu"!!!!! Samo "Grčku kafu".
 
  • Haha
  • Like
Reactions: vespinjo and 3alfa3
Vidim da si iz ST.
Obavezno stavi veliku naljepnicu Torcide i 2-3 nalje sa prekriženim Mamičem i BBB, prevedi na čirilicu nalju ili zastavicu "Mrzim Dinamo" i nemaš beda.
Možda ti još i plate u kafani Uzo ili Metaxu.
Umalo zaboravih.
JAKO VAŽNO!!!!!
Ni slučajno ne naručuj "TURSKU kafu"!!!!! Samo "Grčku kafu".
I onda naleti na nekog od zelenih,oni su najpopularniji i najbrojniji u grckoj
 
Lidl odma iza znaka lijevo.
 

Attachments

  • DSC01123.JPG
    DSC01123.JPG
    2.5 MB · Views: 0
A plan je ici, sad malo me zabrinula situacija. Ali moglo bi se krenut. Pa sto bude bude, dok je na šake meni paše
Ne znam kakve ti veze sa tom "situacijom" imas niti vjerujem kako vecina grka gleda na hrvate kao huligane zbog skupine navijaca. Pa nismo u ratu sa njima.
Najvjerojatnije da ce ti prihvatiti kako bi te prihvatili i da nije bilo tih pizdarija.
"ne ocekuj zastitu policije ako dođe do kakve pizdarije"....
Totalne gluposti. Diskriminirat ce te kao turista koji sa time nema veze jer si hrvat? Mislis da oni ne znaju kakve su njihove navijacke skupine i da o njima imaju bolje misljenje nego mi o nasima?
 
A gle, ja sam isto uvjeren da nebi bilo pozdarija, ali nije mi se riskiralo nakon "upozorenja" na granici.
Sad vise vjerojatno nitko ne razmislja o tome, ali kad sam ja bio, pune su bile njihove novine nacista iz hrvatske koji šoraju grcku djecu i bakice...
 
A gle, ja sam isto uvjeren da nebi bilo pozdarija, ali nije mi se riskiralo nakon "upozorenja" na granici.
Sad vise vjerojatno nitko ne razmislja o tome, ali kad sam ja bio, pune su bile njihove novine nacista iz hrvatske koji šoraju grcku djecu i bakice...
Sumnjam da bi te itko zamjenio za takvog, ali donekle shvacam zabrinutost.
Osobno smatram kako je to samo medijsko napuhavanje i pokusaj cijedenja price koliko ide. Sasvim logicno da ce vise klikova donijeti prica kako hrvati u grckoj nisu sigurni te kako vladaju strasne tenzije, iako je realno stanje takvo da prosjecnog stanovnika grcke savrseno zaboli kurac za jedne i druge huligane.

Panika se prodaje.