Put za Dubrovnik se odgodio !!

Mare said:
-MV-AGUSTA- said:
čul sam se ja sa Linzom u 3 ujutro,bogec nije mogel od uzbuđenja spat.
rekao mi je da cigo ide s njim do Splita ?!
a sad mi je Chicken javila da je u dubrovniku suncano...ako niš drugo dočekat će ga ona dole :wink:

:mrgreen: ako niš drugo, dočekalo ga je oduševljeno članstvo "dvije rote" uz prigodne darove i "lovorike":letim:
a i moja malenkost :mrgreen:

AVE LINZA !!!! :naklon:

Slike su super... :mrgreen: Linza ce uzeti posao Vitu... :mrgreen:


http://dvijerote.com/forum/viewtopic.php?p=697#697.
 
Danas su mi se vratili prijatelji iz Crikvenice....umrli su od dosade jer ili je pljuštalo ili je bio jugo i nisu mogli niti hodat od vjetra.....
 
nisam pokiso jako jer cizma glavu cuva. Nemam sada vremena jer moram popit cijelu sdomacu lozu a i spoza jke na stolu. Kad se vratim sa korcule-visa mozda napisem dogosdovstine. Pozdravljaju vas MK Neretvanski Gusari, MK Prikaze, MK Okit, POlasticari i jos neki klubovi kojima sad ime se nemogu sjetit jer vidite i samo da mi dlova iz oprevdanih razloga neidu.

Herr Linza
"PIJANCI-MI"
izdvojeni pogon
Levate bb, 20213 Čilipi, Konavle
 
hej ekipa, ja nikako da se udomacim na ovom vasem forumu... Io s
evo malo da se osvrnem na moj i linzin put u subotu, obecao sam linziju da cu okaciti fotke sa ceste, ali necete ostati zakinuti... nak malo sazriju.

Zaista bilo je tesko vrijeme, trebao sam linzu pratiti do like, ali me cesta povukla, pa sam tako do kraja dana presao 850km totalno vlaznih uvjeta (starom cestom). Zavrsio sam u brata u splitu na pivici, odmorio sat vremena i nazad za zagreb. Linza je produzio u dbk - vidim na forumu dvije rote da je prvu noc zavrsio na stangi...
Nazad me skroz do zg-a pratila kisa, preko skradina, oklaja... skroz kroz liku. moram priznati da sam se pomalo i umorio. Mozda i bolje da ste posjet MK Dvije Rote i Plasticarima odgodili jer bi se zaista otelili do dolje u grupi - nama dvojici je bilo lakse jer smo bili sami. Ali dobra je bila kisa, volim ja po kisi svasta...
 
Gasho said:
AVE LINZA !!!! :naklon:

Slike su super... :mrgreen: Linza ce uzeti posao Vitu... /quote]


:evil: :evil: :evil: :evil:

Neka ga, neka dijete vježba, pa kad dodje u moje godine da bude stari profesionalac...

:mrgreen:
 
Evo nekoliko fotki sa ceste od subote... Obecao sam da cu ih okaciti. Dolje je naveden link sa foruma MK Dvije Rote, fotke su tamo, negdje pri dnu stranice za one koje bi ih mogli naci interesantnima. Bio bih i ja produzio za konavle, ali sam htio uskrs provest sa zenom i malim. Dobro, i ovako sam odvozio turu za dusu, a linza je imao drustvo do splita.

Klik na link: :cool: :!:
http://www.dvijerote.com/forum/viewtopic.php?t=32&start=60
 
Evo dragi prijatelji ja jos u Konalama a kazu da tko tamo jednom dodje i iz rijeke Ljuta popije vode vise ne odlazi. Ja sam popio punu saku.
Stavrno ima se nesto u onome kraju jer nebi djabe Mlecani toliko osvajali Republiku. Da ne duljim puno jer cete to citati u mojoj novoj kolumni, iskoristio bi ovaj post da nahvalim sve clanove Dvije Rote jer toliko gostoprimstvo sa svugde otvorenim vratima pruza se samo sinovima koji se vratise sa dalekog puta. Vjecno su me svi zaduzili a onome Ragi, Boskanu i al Prezidente Mulji skinuo bi vestu ( ne haljinu po konavski :mrgreen: ) sa ledja samo da im nije hladno.
Nikako nemogu izostaviti Misu i Vojka iz MK Neretvanskih Gusara, mog kuma Tinu, Plasticare i sve dobre ljude pa cak i onu babu iz Žuljavke na Peljescu sto nam je kaficu skuvala.

Hvala svim prijateljima koji se me zvali i onima koji su mi ljepe rijeci pisali.

Pozdrav purgerima i svim bikerima iz ljepe nase pa i sire.

Herr Linza u egzilu
 
Slavek Francuz said:
Gasho said:
Linza majstore, magao si i do CG... :mrgreen:

Gasho, jer imate sunce ili je kisa :?:

Sunce, danas u Baru oko 20 stepeni, a za sjutra i za vikend najavljuju zahladjenje sa burom... :wink:
 
Slavek Francuz said:
Gasho said:
Slavek, kada ces ovamo... :|

Bi rado , ali neznam uopce nista kak ce biti ove godine , moze se lako desiti da uopce ne dodjem , nemam pojma :?:

Onda nas ocekuj tamo... :mrgreen:
 
Gasho said:
Slavek Francuz said:
Gasho said:
Slavek, kada ces ovamo... :|

Bi rado , ali neznam uopce nista kak ce biti ove godine , moze se lako desiti da uopce ne dodjem , nemam pojma :?:

Onda nas ocekuj tamo... :mrgreen:

Nema problema oko 10/09/2005 24h Bol D'or-a u Magny -Coursu ja imam djabe ulaznice za sve koji dodju ili oko 12/10/2005 SB isto u Magny-Coursu , ali nije djabe nemam stelu :mrgreen: :wink: :cool:

Dobro dosli :!: :mrgreen:
 
Slavek Francuz said:
Nema problema oko 10/09/2005 24h Bol D'or-a u Magny -Coursu ja imam djabe ulaznice za sve koji dodju
zemo, stizem