putesestvije od... do...3450 km

Momci (i devojke), drago mi je da ste barem malo uzivali. Ja jesam uzivao i to 1350%. Zelja mi je da kuckanje po forumu zamenimo u LIVE modus. Ima nagovestaja da ce sezona biti produzena zbog lepog vremena. Mozda se i vidimo.
 
čika zubo bravo  (y)  (y)  (y)
A šta se ne javi kad si bio u zg pa da se i mi dokoturamo i popijemo kavu:
nismo ti se valjda nekaj zamjerili
enivej nadam se da se vidimo.
 
Danek, druze stari!!! :D  Pa mi se malo mimoilazili. Sorry. Kako si sta ima? Ja malo skitarao po svuda. Malo namerno malo slucajno. Tu sam sada i bicemo na vezi nema problema naravno. Verovao ili ne stotinu puta sam se setio naseg druzenja u Zagorju. Bilo je EKSTRA :mrgreen:

Bok i javljaj se na mail ili PM.
 
Lijep put, jezgrovit i odlican putopis, lijepe slike.
Jedino je dojam da je putanja malo zbrkana.
Nista negativno, simpaticno dapace jer djeluje vrlo neoptereceno.
Sta na kraju bijase sa englezom?
 
Tako ti je to kod Bobana, a Englez se valjda razveo... :LOL:
 
zander said:
Momci (i devojke), drago mi je da ste barem malo uzivali. Ja jesam uzivao i to 1350%. Zelja mi je da kuckanje po forumu zamenimo u LIVE modus. Ima nagovestaja da ce sezona biti produzena zbog lepog vremena. Mozda se i vidimo.

Navrati do Splita... 8)
 
Ah Englez... Oh that Englishman...Cudan covek. Ima neke privatne porodicne probleme sa ex squo, pa odjurio iz SA za Frankfurt. A odatle sa nekom saputnicom nekuda dalje. Divan nacin da se razrese problemi sa EX. Zar ne?

Dobro si primetio da je sve uzduz i popreko u vezi marsrute, ali inspiracija je bila na mojoj strani i teznja je bila da prodjem svuda a da se ne napatim mnogo. Ideje o daljnim koracima su donosene vece za vece. Zao mi je sto nisam video Plitvice ali celodnevnu turu. Bice i to.
 
Majstore, kako rekoh, malo žalim što sam te "pustio" samog na Gross, ali eto...Bit će prilike.
Znaš i sam da su putovanja bolest protiv koje nema lijeka.
Sad ti više i ne treba vodič po ovim krajevima, sve znaš. (y)
Vidimo se.
 
Nakon ovakovog napisa,najrađe bih digo kredit,pa da odem na takovu turu.Bravo (y) (y) .Bok.
 
Bravo Bobane, super runda. Zao mi je sto se nismo uskladili, ali mi smo bili puno zapadnije u to vrijeme.

Sto se Roberta tice, znas da je na dan kad je otisao iz Sarajeva zavrsio kod mene. Nemojte suditi o covjeku, jer prolazi vrlo tesko razdoblje u zivotu, i ovo sto radi (2400 km u jednom danu) je posljedica nekog unutarnjeg nemira, skoro bih ga nazvao, bjesnila, zbog svega toga. Razvod od voljene zene, koja ga je napustila nakon 25 godina braka je, sto se stresa tice, ravan smrtnom slucaju drage osobe. Nedavno je, na sve to, izgubio dobro placeni posao zbog glupog razloga. Kad covjeka nece, onda ga nece  :(

Dobrodosao u klub putnika  (y)
 
Vidim da si se lijepo proveo,nego nisi naveo gdje si tocno spavao pod Grossom!Da li kod vjestice ili negdje drugdje?  :LOL:
 
Koko said:
Nakon ovakovog napisa,najrađe bih digo kredit,pa da odem na takovu turu.Bravo (y) (y) .Bok.

.. pa sta mislis kako sam ja uspeo nego na slicne fore da napravim sve to? Sad neznam kako cu struju da platim...hehe.
 
ib said:
Bravo Bobane, super runda. Zao mi je sto se nismo uskladili, ali mi smo bili puno zapadnije u to vrijeme.

Sto se Roberta tice, znas da je na dan kad je otisao iz Sarajeva zavrsio kod mene. Nemojte suditi o covjeku, jer prolazi vrlo tesko razdoblje u zivotu, i ovo sto radi (2400 km u jednom danu) je posljedica nekog unutarnjeg nemira, skoro bih ga nazvao, bjesnila, zbog svega toga. Razvod od voljene zene, koja ga je napustila nakon 25 godina braka je, sto se stresa tice, ravan smrtnom slucaju drage osobe. Nedavno je, na sve to, izgubio dobro placeni posao zbog glupog razloga. Kad covjeka nece, onda ga nece  :(

Dobrodosao u klub putnika  (y)

Igore, hvala na cestitkama. Ti znas kako je odavde ici "tamo negde". Ali, sve se to isplatilo jer moje oci su se nagledale lepota (poroka).
Robi nije nista kriv, tako se covek oseca kako mu je, pomagao sam mu koliko god sam vise mogao... no "pitanja srca" kod njega ne razresava kardiolog. Zelim mu srecu i uspeh u razresenju tih muka.
Ti si isto napravio ekstra turu.Svima se zadao veliki domaci zadatak da se okusaju po tom kraju Evrope...
Eto, uzgred, motor mi radi sada normalno, pojma nemam sta mu se u tom kompjuteru desava, mogu da ga navijem do crvenog i nama stucanja. Ide ko munja.
Bok stari i ajde da se napravi plan za neku turu pa da se okupimo .
 
Mojom greskom trebalo je prvo da se procita ovo:
HVALA IGORU ZA AKTIVIRANJE LOZINKE  (y)
HVALA VELIKOM MAGU dr CHALI ZA IGORA  :D

Tek da se zna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: