Putovanje Zadar-Tomislavgrad-Sarajevo-Tjentište-Mostar-ZD

Brgulje

Member
Planiram 2.3.4.lipnja odraditi sa boljom polovicom vikend putovanje sa tri nočenja na gornje spomenutoj ruti pa me zanima što ne propustiti,na što paziti i posebno me zanima roming u BiH.Ako ima koga da nam se priključi to
bi bilo super
 
Planiram 2.3.4.lipnja odraditi sa boljom polovicom vikend putovanje sa tri nočenja na gornje spomenutoj ruti pa me zanima što ne propustiti,na što paziti i posebno me zanima roming u BiH.Ako ima koga da nam se priključi to
bi bilo super
Nek ti se svako prikljuci,ali se ti ne prikljucuj na interplet!
 
Sto se tice roaminga,gasi internet odma,jer ce ti sve pojesti sto imas na kartici...ukljuci se na WiFi, negdje u kaficu ili gdje budete nocili...
 
  • Like
Reactions: vespinjo
A, sto će mu, te neće ležat na mobitelu...ja sam svako malo oko Medjugorja, pa znam...odnese ti 10 eur. za 3 minute, samo ako si uključen., zato sidnes u kafić pa surfaj...
 
Sto se tice roaminga,gasi internet odma,jer ce ti sve pojesti sto imas na kartici...ukljuci se na WiFi, negdje u kaficu ili gdje budete nocili...
Sve kako ti je čovik reka. Gasi prije granice sve podatkovne veze. Lako se spojiš na wifi di staneš. Kad te oplete njihov roaming onda shvatiš da uopće ne plačeš jako dok kapulu čistiš.
U Mostar (stari dio) uđi s HR strane, bolje za ostavit motor. Mostar bar jedno jutro ili popodne. U 3 dana stigneš i do Višegrada (na Drini ćuprija, Andrić grad..). Thentište, tu možeš cili dan provest. Do spomenika ima šta i šetat, ali kad ste tamo lipo je obić malo i šumu, impresivna je. A tu ideš na turu s vodićima, ne tumarajte sami....ogromna je, a ima i dosta medvida. Ako bude vruće i zmija, naravno.
 

Attachments

  • 20221007_181227.jpg
    20221007_181227.jpg
    2.1 MB · Views: 0
Planiram 2.3.4.lipnja odraditi sa boljom polovicom vikend putovanje sa tri nočenja na gornje spomenutoj ruti pa me zanima što ne propustiti,na što paziti i posebno me zanima roming u BiH.Ako ima koga da nam se priključi to
bi bilo super
Roaming ugasi, čim pređeš granicu kupi karticu za internet (https://www.bhtelecom.ba/en/tourist-2/tourist-offer/) ako imaš mogućnost dvije kartice u mobitelu i uživaj u vožnji jer su cesta i okoliš odmor za dušu.
 
Sprema se neko gadno vrime pa je upitan odlazak
Pa jesi di otisa djir...evo u tvoje to gadno vrime,nije toliko bilo gadno koliko Vakula i ovi znaju zasrat...bar mojom relacijom...je nesto, al ne da odustanem od plana.,ima rjesenja i za nevrijeme...otuka sam Sl.Brod...Osijek,Suboticu,Nasice...6 dana,a evo sad stiga i iz Poreca...3 dana.,bio do Kopra...,sljedece kujem djir po Bosni...Konjic-do Sarajeva,Zenice.,Kakanj...i tamo negdje-svugdje...di to tamo ide...,ja nemam vrimena trenutno za Forum...Strom samo reži i ceka djir...
 
Bilo je loše vrime pa sam otišao đir do Fužina četri dana obišao taj kraj,cijeli Krk ,zaleđe Rijeke,Delnice i još puno malih mista Putem za doma me je dobro oprala kiša od Delnica do Zadra autoputem prolom oblaka ,prošli 1500 km .Bio do Željave i u Bihaču na čevape sve snimao ima na You Tube "Moto kartolina" nakupilo se kilometara
 
  • Like
Reactions: Paf and jjoey