Putujem u Dubrovnik

Smještaj u Dubrovniku odma do starog grada samo za bajkere povoljno.
Informacije na pp.
 
vickodu said:
Crna gora je 20 min od Dubrovnika kak ne stigne  :misli: :misli: :misli:
a kaj buš tam na pol vure išel?
a ak ode tam na pol dana (ili još bolje, na dan).. kaj bu onda videl u dubrovniku?
 
Vidim nitko ne spominje TajMahal u Gradu...Jebeno dobri čevosi i VELIKIIIIIIIIII.....
I ona cevabdžinica  na Sv.Mihajlu na BATALI...isto fina klopa a i jeftino!!!!Inace nigdje u  Dalmaciji nemos dobiti veliko OZUJSKO u birtiji,osim u Gradu  :LOL: :LOL: :LOL: i to za 8kn. :shock:...nema niti kod mene u kvartu jebate...A vele skupo  :jesus: :jesus:
DUBROVNIK Rulezzzzzzzz....Najljepsi Grad na svijetu  (y) (y) (y)
 
ej
a kako se zove ona pizzeria/buffet gdje se moe dobiti ona preklopljena pizza
izvan ali blizu zidina di je ispred nje parking, a ona u nekom malom šumarku
kad se iziđe izvan zidina na glavni ulaz/izlaz pa negdje preko puta

te preklopljene pizze su fantazija i nisu skupe - oduševljen sam bio prošlo ljeto (y)
 
liberty said:
ej
a kako se zove ona pizzeria/buffet gdje se moe dobiti ona preklopljena pizza
izvan ali blizu zidina di je ispred nje parking, a ona u nekom malom šumarku
kad se iziđe izvan zidina na glavni ulaz/izlaz pa negdje preko puta

te preklopljene pizze su fantazija i nisu skupe - oduševljen sam bio prošlo ljeto (y)
Pizzeria Tabasco
 
a nisi se javio kada si bio u DU tc tc  :palacdolje:  :jesus:

liberty said:
te preklopljene pizze su fantazija i nisu skupe - oduševljen sam bio prošlo ljeto (y)

piroške, ima ih u svakoj du piceriju, samo ljude zbuni naziv
3257.jpg
 
WD-40 said:
Dubrovnik nije skup grad...samo treba se ovako raspitat i kao sto vidite cijene su ok.

evo jedno mjesto sa prihvatljivim cijenama  :wink:


to je na stradunu pa i nije skupo ako se tako gleda...
 
WD-40 said:
Viđu plaže 8)
Ljki ovo ti je blizu Rombinzona
http://www.youtube.com/watch?v=Uax6hh3DNTo

A viđu zenba iznad Robinzona... (y) (y) Sa morskom vodom naravno...Hebenica...Pristojan hotelcic,za pristojne novce,za sve ostalo...tu je MasterCard  :LOL:

i492216_DSC00804.JPG
 
http://www.youtube.com/watch?v=Uax6hh3DNTo
pa ovaj video je snimljen tu od bazena 50m dalje  :mrgreen:
Inače to mi je 3min od kuće  :mrgreen:

http://www.hoteli-plat.hr/

Vidim ova fotka je slikana negdje rano ujutro (prije podne  :mrgreen: ) a vidim taj dan je puhala bura i more je bilo ledeno  :mrgreen:
 
Za vikend sam u Dubrovniku,htio bi rentat skuter na dva dana,pa bi molio ako netko zna gdje da to napravim. Hvala
 
Javim ti i ja možda popodne ako nađem broj. Ja sam tražio i od brda svega čovjek mi je dao Yamahu 100ccm po cijeni skuterića 50 ccm.

...evo našao.
Peugeot Club Dubrovnik 098/243-294
 
ovdje ima i KLE za iznajmiti...

http://www.brabel.hr/
 
a di se isplati izać u dubrovniku?

i neki pristojan restoran?...pri tome mislim pristojna hrana i prihvatljive cijene..
 
Mi smo fino i jeftino jeli u ribarnici u staroj luci, a inače hrana ti je više manje svagdje tu negdje, jedino su cijene različite. Glavno da ne jedeš na Stradunu nego u uličicama pored.
 
Da , "Lokanda" na Peskariji u starom gradu - iskreno preporučam . Veliki promet pa je uvijek freška riba , jednostavna domaća jela i prihvatljiva cijena (y) . Pivnica na Stradunu na Babinu kuku  (y) (y)
 
28 avgusta(petak)kada zavrsim sa poslom, drug i ja krecemo za Crnu Goru na more.
Nasi planovi su da u petak cim zavrsimo sa poslom krenemo do Zlatibora gde bi nocili,zatim sutra ujutro idemo do Tare,Mokre Gore,Sarganske osmice,drven grada.Nas put odatle se nastavlja prema Bosni poseta Visegradu i mostu na Drini cuprija zatim idemo preko Foce do planina Crne Gore Durmitora i Zabljaka gde nocimo.Sutra dan nastavljamo do zaliva Boke Kotorske gde  uzimamo smestaj i ostajemo 4 dana,u tih cetiri dana planiramo voznju po celom zalivu a izedju ostalog plan nam je da napravimo jednodnevnu voznju do Hrvacke odnosno do Dubrovnika i okolni mesta u blizini,pa bih vas molio ako neko bude u to vreme slobodan i raspolozen da nas malo provede kroz Dubrovnik da nam pokaze,vidimo sve njegove lepote jer koliko cujem da bas nije preporucljivo da idemo kroz taj grad sami,kao prvo sto nikoga nepoznajemo,kao drugo prvi put smo u Dubrovniku i kao trece registarske oznake su nam NS a velika nam je zelja da ga posetimo.Ako budemo nasli nekoga voljnog,nas put bi se dalje nastavio do Sutomora gde bi opet uzeli smestaj i tu ostali 4dana.Taman bi posetili moto susret u Sutomoru i isli u voznje po onom donjem delu jadarana skroz do Albanije,pa ako neko bude raspolozen moze sa nama.Po povratku kuci idemo preko Bosne do Mostara gde bi trebali nociti.Sutra dan je namenjen posetu Sarajevu i Jahorini gde nocimo i ujutro kuci za NS.
Hvala u napred
 
kawasaki men said:
28 avgusta(petak)kada zavrsim sa poslom, drug i ja krecemo za Crnu Goru na more.
Nasi planovi su da u petak cim zavrsimo sa poslom krenemo do Zlatibora gde bi nocili,zatim sutra ujutro idemo do Tare,Mokre Gore,Sarganske osmice,drven grada.Nas put odatle se nastavlja prema Bosni poseta Visegradu i mostu na Drini cuprija zatim idemo preko Foce do planina Crne Gore Durmitora i Zabljaka gde nocimo.Sutra dan nastavljamo do zaliva Boke Kotorske gde  uzimamo smestaj i ostajemo 4 dana,u tih cetiri dana planiramo voznju po celom zalivu a izedju ostalog plan nam je da napravimo jednodnevnu voznju do Hrvacke odnosno do Dubrovnika i okolni mesta u blizini,pa bih vas molio ako neko bude u to vreme slobodan i raspolozen da nas malo provede kroz Dubrovnik da nam pokaze,vidimo sve njegove lepote jer koliko cujem da bas nije preporucljivo da idemo kroz taj grad sami,kao prvo sto nikoga nepoznajemo,kao drugo prvi put smo u Dubrovniku i kao trece registarske oznake su nam NS a velika nam je zelja da ga posetimo.Ako budemo nasli nekoga voljnog,nas put bi se dalje nastavio do Sutomora gde bi opet uzeli smestaj i tu ostali 4dana.Taman bi posetili moto susret u Sutomoru i isli u voznje po onom donjem delu jadarana skroz do Albanije,pa ako neko bude raspolozen moze sa nama.Po povratku kuci idemo preko Bosne do Mostara gde bi trebali nociti.Sutra dan je namenjen posetu Sarajevu i Jahorini gde nocimo i ujutro kuci za NS.
Hvala u napred



sto se tice registracije Ns to uopce nije problem isto kao sto se i ja vozim u NS sa DU registracijuom :wink:
 
bili videli i odisevili se Dubrovnikom.Kogod motorom krene za Dubrovnik neka obavezno svrati u bajkerski kafic gde moze ostavit stvari i opremu  pa se onda  moze na miru setati i razgledati stari grad jer su mu stvari na sigurnom a kada se vrati na miru popiti po pice jer su cene u bajkkafeu cene solidne