Qatar Airways Grand Prix of Qatar 2024.

Untitled.jpg
 
Dobro smo vam ga cufiknuli, skinuli ste nam ga s platne liste 🤣
 
Last edited:
  • Angry
Reactions: bolcic
rano je za bilo kakve prognoze ali mislim da ce martinator opet bit jako ove sezone, jednostavno ima takvu kontrolu nad motor da je gust gledat kako vozi. markež 5-i nakon prve trke, svaka cast. ima opet neki zar u ocima nakon honde ali ja mislslim da se marniu sva moguca vatra u ocima ugasila nakon danas. acosta jako dobar za prvu trku, mogao bi on medu prvih 5. sparoga i binder isto djeluju dosta zanimljivo. a frenkyboy je sutra na postolju, borba sa martinom
 
Trenutak utrke kad prekaljeni vinjales na F1 aprilii sve dalje gleda u leđa acosti na b ktm-u-...
 
Jutros mu je A motor bacija kašiku, moguće da su mu za sprint preventivno smanjili broj okretaja.
Ma to su mu mehaničari dolili malo više ulja u makinu, jer puno ulja troši , pa mu izbilo na auspuh.
Odmah ga makli sa staze.
 
Startne pozicije Moto GP i Moto 2 6 sec razlike na skoro 2 minute :p Milijun krila 2 milijuna gumbova na volanu da mi ga digne jal spusti, karbonske kocnice milijuni € u R&D i samo 6 sec brzi od serijskog motora od 675 kubika i 136 konja. 136 konja vs 300 konja :ROFLMAO: Gasi muziku dosla murija :p:mrgreen::ROFLMAO:
 
Mali offtopic. Jel tko reskirao pare za ovo?
Jel se može onda gledati i na mobu i na telki?
 

Attachments

  • Screenshot_20240310_120207_MotoGP.jpg
    Screenshot_20240310_120207_MotoGP.jpg
    1.2 MB · Views: 0
Honda ekipa u pravilu kasni dvije sekunde po krugu. Još malo pa neće stići kvalifikacijsku normu.
 
  • Haha
Reactions: bolcic