R.I.P. Georg Haglmayer

Status
Not open for further replies.
Mislim da jako puno motorista zna tko je Georg Haglmayer čisto iz razloga jer je taj čovjek iako rođeni Austrijanac, Hrvatsku smatrao svojim drugim domom i nema gdje ga nije bilo po HR, bilo da se radi o moto susretima ili općenito, dapače čak si je dao truda i naučiti nešto hrvatskog kroz godine. Upravo sam saznao da je tragično i prerano preminuo a zadnji puta sam ga vidio prije par godina, i kao i svaki puta, kao da smo se dan prije vidjeli, samo nastavili dalje kao dobri stari prijatelji. A takav je bio prema apsolutno svima s kojima je bio u interakciji.

Prijatelju, neka ti je laka ova zemlja a sad te čekaju nepregledna nebeska prostranstva po kojima ćeš vječno voziti... :cry:

1743647_10203610957934391_1031292574_n.jpg


Ako netko ima više informacija, kad i gdje je sprovod (ako nisam zakasnio) molio bih da stavi.
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,249244.msg4470663.html#msg4470663
 
R.I.P

Ja sam u vodicama, i bio je tu njegov prijatelj iz Linza...

Culi smo se danas, javit ce mi kad bude sprovod, pa napisem ovdje. Tko ga je poznavao (ja osobno nisam ali sam cuo za njega) da moze na sprovod
 
R.I.P.
 
RIP Georg
nadam se da se makar suputnica bolje drži
sjećam ga se iz Umaga i iz Moto Pulsa
prestrašno, totalno pozitivan lik :(
 
Oproštajna komemoracija od Georga održati će se 23.08.2015. od podneva nadalje u Harly baru u Innsbrucku
 
Status
Not open for further replies.