R.I.P Nikoleta

Status
Not open for further replies.

Shokrefumi

Active member
procitao sam na motoplus forumu da je nas clan foruma iz Slovenije sa nickom "Nikoleta" izgubio zivot danas na Pannoniaringu. nekima poznatiji punim imenom i prezimenom, Gregor Sršen, stalni vozac motohappeninga. ne znam pod kojim okolnostima nas je napustio :( mozda ga se sjecate po hondi cbr 1000RR repsol koju je vozio prošle godine. sjecam se da se vozio sa Sasom na grobniku u 2. mjesecu. strasno i tuzno. :(

laka ti zemlja i zavojita cesta Gregore! :( :( :(

R.I.P
 
evo slika sa Grobnika... veljaca ove godine, na treningu sa sasom  :( :( :(

img95009yb.jpg
 
Shokrefumi said:
procitao sam na motoplus forumu da je nas clan foruma iz Slovenije sa nickom "Nikoleta" izgubio zivot danas na Pannoniaringu. nekima poznatiji punim imenom i prezimenom, Gregor Sršen, stalni vozac motohappeninga. ne znam pod kojim okolnostima nas je napustio :( mozda ga se sjecate po hondi cbr 1000RR repsol koju je vozio prošle godine. sjecam se da se vozio sa Sasom na grobniku u 2. mjesecu. strasno i tuzno. :(

laka ti zemlja i zavojita cesta Gregore! :( :( :(

R.I.P
pa ne mogu vjerovat, jso je prije mjesec dva pisal kak jedva ceka slijedeci fajt sa saletom. nevjerojatno
R.I.P.
:? :(
 
R. I. P.
 
      :(      R.I.P.      :(
 
Ovo sve samo podsjeti na nepredvidljivost i kratkoću života... Nikad ne znaš, iskoristi ga koliko god možeš...

Kako foggy reče, Race In Peace up there, Gregor :(
 
R.I.P.
 
A šta reći , Danas si na motoru,sutra si u grobu .
:cry: Rest in Peace  :cry:
 
Status
Not open for further replies.