R motori za duga putovanja,uzivanje ili

Status
Not open for further replies.
101 said:
ib said:
Pitaj onog striceka cija fotka je gore lijevo koji bi motor od dva koja ima odabrao da mora na dugacak put s curom. Odgovor koji ce ti dati je onaj koji ne zelis cuti, al to ti je tak :mrgreen:

ib

Taj striček gore ljevo nije mjerilo da zna kaj mu za kaj treba , a njegov odgovor , vjeruj nebi ga ni pital !

Kaj si ti navalil na stričeka gore ?
Striček voli isprobavat.Imal je i ima"R"-a Pa mora probat i KLV-a ili slično vozilo,zakaj ne?
Kad bu striček gore izjavio da je "R" govno,a da je KLV ili sl. to ono pravo za sve namjene onda budem ti se pridružil.

PS: Koliko ponam stričeka gore to nebu tak brzo izjavio.
A možda i bude,ko zna :mrgreen: :mrgreen:
 
Cigara said:
PS: Udario sam gore samo smajliće misleć da če tema propast nakon toliko sličnih.Šatoraš ostaje vazda šatoraš :cool:

Ribica, jos jedna uvreda i ja cu te osobno odrezat sa sajta. Jel jasno?

ib
 
Ribica? Ima bit da san ja nešto propustija negdje po putu, jer ovi izljevi nježnosti u petak ujutro su mi baš "cakani"! :LOL:
 
a kaj vas tak to sve muči :shock: .onaj kaj ima r-a bu se prilagodil za dulja putovanja i nabil gas da prije stigne,ak nemre bu se sam okolo nateraval.ja osobno bi u garaži htela imat od sveg pomalo....jedan r ,jedan enduro,jedan čoper-a sve u roza boji :mrgreen: :mrgreen:
 
Rivi said:
Ribica? Ima bit da san ja nešto propustija negdje po putu, jer ovi izljevi nježnosti u petak ujutro su mi baš "cakani"! :LOL:

Pa "cigara", ona ;)

ib
 
Moje ti je misljenja da sse sve moze kad se hoce jesu tureri udobniji i sve to ali ti ako hoces mozes na R motoru gdje hoces, Ja bas gledan na TRAVEL kanalu frajera zove se Nick Sanders obilazio je planetu citavu dosta puta sto pjeske sto na biciklu a sad na R1 tako samo naprijed
 
ib said:
Cigara said:
PS: Udario sam gore samo smajliće misleć da če tema propast nakon toliko sličnih.Šatoraš ostaje vazda šatoraš :cool:

Ribica, jos jedna uvreda i ja cu te osobno odrezat sa sajta. Jel jasno?

ib

POČELO JE POČELO :mrgreen: :mrgreen:
 
Ma ke počelo?! Nema ti od toga ništa. Di ima dima ima i vatre, istina, ali nije se Cigara zapalija, nego samo "čini mot" ka' da će se upalit. :wink: :mrgreen:
 
Opet ste pretjerali, ne kuzim cemu ta vjecna rasprava. Evo da konacno i ja zakljucam jedan topic koji je toliko naporan i glup da ga vise nemrem gledati.

Sto se tice udobnosti motora, pa valjda samo najveci kreten moze napisati da je jedan R udobniji motor od enduro tourera. Sa svakim motorom je sve moguce. Vidjeli smo dokaz da je moguce sa R1 prasumu pa tako je i sa endurom moguce izaci na stazu. Pitanje je samo koji je motor za sto namijenjen, a to valjda nikome ne treba crtati.

Cigara, uvijek samimao i uvijek cu imati R u garazi jer to je ono sto volim i bez cega ne mogu. Posto sam si mogao priustiti luksuz, uzeo sam i KLV-a i vjeruj mi nisam niti malo pozalio. R je R, ali da ga najvise volim voziti po stazi i to je cinjenica dok se po gradu nekako bolje osjecam na KLV-u.
 
Status
Not open for further replies.