R1 šminker skipao komada..........

Kawabiker

Active member
......mislio sam da ovo neću podijeliti sa Vama, ali evo ipak.
Mjesto radnje je noćas u 00.30h u centru Stubičkih Toplica.

Likovi su šminker sa R1, mislim da ima 23 ili 24 yare, ima motor doduše već par godina, gastarbajter, kad dođe mado iz dojčlanda onda je JERFRA, montira drugi top, jer tu smije i nema kazne, i FAKING NIKAD ne nosi ŠLEMA, eventualno ga zakači pod sic, ali na bulju ga ne stavlja.

Drugi lik je cura od 21 yare, tzv. tipa KONDOR jer je s nosom u oblacima :letim: , meni osobno nije nešto, ali ima dobru kantu, ilitiga dupe. Iako me ne zanima ni ona ni ništa u vezi nje, malo mi je glupo što su svi lokalni dečki za nju papani, a ona je frajerica......

Ja komentiram u svom društvu da me baš zanima jel' će sjest s njime na motor, obučena u štiklice i minjak palac ispod pupka.....doduše who cares, ali baš me zanima. I došao je trenutak odluke, vani već solidno zima, spremaju se za polazak, kacige nemaju ni na istrgnutoj stranici iz Louis-ovog kataloga, a kamoli sa sobom, prilazi ona motoru, ali šok...... :shock: :shock: ....rosa na sicu........odma u akciju, u birc u wc, uzima papir, briše sic...... :paper: ....... uf......olakšanje, ipak će biti nešto od vožnjice, sve ok..... :mrgreen: :mrgreen: , a i GAČE budu suhe ostale, tj. barem od sica......... 8)
ALFA mužjak pali R1, gas do kraja, ipak motor stoji samo par sati pa uopće nije skroz hladan, turira do besvjesti, mora se čut da je to on.......sjeda sirota gore, minjak nema više nikakvu funkciju..........tura je u 11000 min -1, silaze s nogostupa........
WROOOOM......WROOOOMMMMMM......mužjak pušta kuplung, kreće, diže se malo na zadnji............i WROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMM..........ode u pi*ku materinu preko leđa..... :bicikler: motor u ogradu, oni oboje padaju dole.........svjelta svjetle po zraku...itd.......
Mi priskačemo u pomoć naravno, dižu se oni, njemu ništa, njoj noga full ogrebana.......dižemo motor, šteta solidna..........
Maknuli smo motor, za par miniuta došla je policija, netko je vjerojatno nazvao, ali produžili su obzirom da nisu ništa našli ni vidjeli, nit su išta pitali............
Njezin komentar je...... "Jooooj, dobro da se nikome nije ništa dogodilo...!"
Pa pi*ka ti materina glupačo jedna, da, dobro je kad si glupa ko qurac, pljuješ po svima, a sjedneš na motor običnome šupku koji s R1 sa 150 KS kreče sa suvozačem iza leđa iz blokade.........I da glupačo jedna, nisam jučer htio ništa reči jer nisam htio pametovati, ali idiot bi te ubio u prvom zavoju da mu je slučajno prošao taj naum sa startanjem, jer ja taj prvi zavoj uz brijeg prelazim sa 120-130km/h i to je jebeno brzo, a R1 u prvoj ide i preko te brzine, a on kočio ne bi, ili bi probao, ali sigurno bez uspjeha..............

Dakle, opet će neki možda reči da pametujem, da se svakome može dogoditi itd., unaprijed nabijem sve takve komentare na jedno određeno mjesto..........ovo je mogao biti još jedan crni naslov u crnoj kronici.....na svu sreću nije......................
 
Kramabiker pa kaj se bunis, trebao si odma dotrcati sa 2 some € i kupiti R1 :mrgreen: zato ja volim takve kretene, dok je njih i mi cemo imati dobre motore :mrgreen:
 
trebao si mu se nasmijati te na zadnje i po gasu...... :twisted: :evil:
pa onda da rista osjeti sve draži ljepe naše :roll: :D :twisted: :mrgreen:
 
ali pazi ti to kako on to pjesnicki, sa uzitkom pise
svaka cast :cool:

btw, frend je neki dan kod vas uzeo 330, polu koza, alu felge, mrak

jebeno, jebeno :mrgreen:

i naravno sad mu treba ono sto si i ti kupio :mrgreen: :mrgreen:
 
BirD said:
ali pazi ti to kako on to pjesnicki, sa uzitkom pise
svaka cast :cool:

hehe, slažem se, priča ti je legendarna, barem prvi dio, bio bi i drugi da nije ishod takav kakav je, al jebiga...
 
Newmie said:
BirD said:
ali pazi ti to kako on to pjesnicki, sa uzitkom pise
svaka cast :cool:

hehe, slažem se, priča ti je legendarna, barem prvi dio, bio bi i drugi da nije ishod takav kakav je, al jebiga...

haha svaka cast na opisu...citam i gustam... :mrgreen: ali stvarno mi nije zao takvih kretena majke mi!
pozdrav
 
foggy said:
Kramabiker pa kaj se bunis, trebao si odma dotrcati sa 2 some € i kupiti R1 :mrgreen: zato ja volim takve kretene, dok je njih i mi cemo imati dobre motore :mrgreen:

Serviseri se bogate kupujuci motore od tugujucih roditelja
 
Čitam i kidam se... :LOL: Nek se curica fura u dopi... na motoru, ak ne opadne negdje i ne završi tragično, osjetit će posljedice kasnije... :no:
 
Dakle,složili se jesmo! Čovjek je pravi talent za pisanje :cool: Stvarno sam užival. Nije taj R1 bez veze otišo u ... Bar smo dobili pravu priču.
 
ay nemojte ga toliko hvalit,umislit će se još pa će svoje obavijesti počet naplaćivat :mrgreen:

zafrkavam se sam,dobra priča,sam je meni žao motora :cry:
 
Bez komentara na sudionike priče.
Ali sve pohvale kroničaru :mrgreen:
 
Bravo majstore, super stil :cool:


A i onaj dio:

I da glupačo jedna, nisam jučer htio ništa reči jer nisam htio pametovati, ali idiot bi ..............

me strašno podsjeća na onaj vic: ŠTA TKO JE REKO, JA SAM REKO!!!
 
:cool:
Priča ko grom, objavi u dnevnom tisku, nakon članaka ranijih dana posvećenih nesrećama i pogibijama možda bi im bilo zanimljivo ovjavljivanje i takvih komentara, pošalji im na mail!
 
BirD said:
ali pazi ti to kako on to pjesnicki, sa uzitkom pise
svaka cast :cool:

btw, frend je neki dan kod vas uzeo 330, polu koza, alu felge, mrak

jebeno, jebeno :mrgreen:

i naravno sad mu treba ono sto si i ti kupio :mrgreen: :mrgreen:

:oops: :oops: :oops:
ne znam što da kažem.......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kaj mrak, pa kaj ga je po mraku uzel?!?!
prodam mu ja svojega..........dobra cena buraz....akej lišve....... :mrgreen: :mrgreen:
 
foggy said:
Kramabiker pa kaj se bunis, trebao si odma dotrcati sa 2 some € i kupiti R1 :mrgreen: zato ja volim takve kretene, dok je njih i mi cemo imati dobre motore :mrgreen:

Kaj je ti GhostRider, vidio sam te neki dan, pičiš po slavonskoj s ruksakom ko pi*ka, ne bi ni pozdravio.......... :2up: ......ko me hebe, a???.......... :mrgreen: :mrgreen:
 
I još jedan zbirni post, hvala svima :naklon: ...... :oops: :oops: :oops: .........jbg, priča je napisana u štihu kak' sam ja to doživio........ :mrgreen: :mrgreen: